Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 26. 6. 2007 14:06
  Jarůšková
  Kačka

  Já sem se chtěla pouze zeptat nic proti tobě nemám to snad víš.Já myslela že tvoje mamča bude vědět víc.Mě je to celkem jedno kdo tam bude hlavně,aby tam byl někdo kdo má rád děti a ty je snad máš ráda.když děláš ve škole.Tak se ještě jednou omlouvám jestli sem tě nějak naštvala doufám že se mezi náma nec nezměnilo.Měj se krásně a jestli tam nastoupíš tak hodně štěstí s tím mím zlobydlem se tam nudit nebudeš ahoj Lucka


 • 6. 8. 2007 13:03
  lecicak

  Proč se někde neobjeví informace o době konání fotbalových zápasů aby se to nemuselo zjišťovat nahodou při projíždění okolo hřiště Na Ckánce.A odkaz sport na těchto stránkách je také trochu zastaralý,nemyslíte???Vše ostatní je na velkou pochvalu a uznáí...


 • 7. 8. 2007 14:16
  Jiřina Michovská(Obec Ledčice) - Moderátor
  (lecicak)

  „Milý lecicaku“,
  i když jsem se zařekla, že na anonymní příspěvky reagovat nebudu, přesto mi to nedá, abych neodpověděla. Na webových stránkách uveřejňujeme jen takové informace, které vlastní iniciativou zajistíme anebo takové, jaké nám členové jednotlivých organizací poskytnou. Bohužel si nemůžeme dovolit pracovníka (někoho jako redaktora), který by pro nás informace získával.


 • 8. 8. 2007 14:48
  K.Bížová

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat,jak pokročila jednání ohledně dopravy dětí do Roudnice ranním autobusem.a také,jestli je naděje,že se podaří zajistit provoz školky do půl páté.Díky moc za odpověd.


 • 23. 8. 2007 22:25
  Jan Veverka
  Rozpis

  Rád bych se zeptal jak platí ty zápasy. Na rozpisu mám 2.kolo že se koná v neděli 9.9 a tady na stránkách je 8.9 v sobotu a takto na rozpisu jsou skoro všechny zápasy. Děkuji za odpověď.


 • 24. 8. 2007 8:19
  Obec Ledčice
  Rozpis

  Rozpis jsme dostali poslední platný z 21.8.2007, upravený podle potřeb ledčického klubu. S dalšími upřesňujícími dotazy se prosím obrať na vedení TJ Sokol Ledčice, pana Miroslava Müllera. Přejeme žákům i dospělým úspěšnou podzimní sezonu!


 • 29. 8. 2007 16:23
  Jiřina Michovská, Obec Ledčice - Moderátor
  K.Bížová

  Vážená paní Bížová,
  omlouvám se, že jsem na Váš dotaz neodpověděla hned, ale neměla jsem žádné nové informace, které bych Vám mohla sdělit. Co se týče prodloužení provozu v MŠ, s paní ředitelkou jsem hovořila až tento týden, kdy začala příprava na nový školní rok. Vzhledem k výši úvazků a finančním prostředkům vyčleněným pro mateřskou školu, se zatím podařilo prodloužit provoz denně do 16.00 hod.
  Školní autobus bohužel zůstává tak, jako před prázdninami. Přestože zástupce Středočeského kraje jednal s dopravci Ústeckého kraje, nepodařilo se sjednat náhradní spoj. Ústečtí dopravci argumentují tím, že nemají prostor proto, aby časově přesouvali spoje tak, jak bychom potřebovali pro zajištění školního autobusu, a to až do změny jízdních řádů. Nejbližší možná změna jízdních řádů připadá do úvahu v prosinci tohoto roku.
  V současné době ještě zástupce Středočeského kraje jedná o tom, zda by autobus přijíždějící do Černoučku nabíral děti už době, kdy pokračuje do Horních Beřkovic, a ne až při cestě zpět.


 • 12. 9. 2007 14:45
  Jana Živná
  Bývalá polní cesta k památné hoře Říp s naučn

  Zdravím,
  velmi mne zaujal na titulní straně článek o dotacích. Ráda bych se zeptala na zmíněnou cestu. Kde se nachází a případně na kdy se plánuje zprovoznění. Předem děkuji za odpověď.


 • 2. 10. 2007 17:44
  Obec Ledčice (Jiřina Michovská)
  Bývalá polní cesta k památné hoře Říp s nauč

  Vážená paní Živná,
  omlouvám se, že reaguji na Váš příspěvek pozdě a tak jste si již zcela určitě přečetla na titulní straně webu o chystané akci, která Vás zaujala a to mě moc potěšilo.
  Bývalá polní cesta v minulosti sloužila k dopravě obilí místních statkářů a rolníku do mlýna v Mnetěši. V době kolektivizace a v rámci pozemkových úprav byla tato cesta zrušena a z katastru nemovitostí vymazána. Myšlenka obnovit cestu se zrodila v době, kdy jsme hledali trasu pro položení kanalizačního potrubí tímto směrem tak, abychom co nejméně zasáhli do pozemků soukromých vlastníků půdy a co nejvíce využili pozemků obecních. V původním katastru byla nalezena cesta, která fyzicky neexistovala a musela být novým geometrickým plánem obnovena. Nachází se v místní části „ Na skalce“, prochází ořechovou alejí a na jejím konci na ni navazuje polní cesta vedoucí kolem budoucího nového fotbalového hřiště. Dále vede kolem zalesněné bývalé skládky a pokračuje přes Věšínskou strouhu směrem k obci Mnetěš. Zahájení akce bylo již provedeno a to tím, že děti základní i mateřské školy vytváří kresby a představy, jak by tato cesta měla v budoucnu vypadat. Nejlepší vyhodnocené práce dětí budou doplňovat jednotlivá zastavení naučné stezky. Celá tato akce byla pojata tak, aby se do ní zapojily nejen děti a mládež, ale i široká veřejnost. Zkrátka a dobře pomoci může každý občan naší obce a to nejen myšlenkou, ale i svou vlastní prací, případně i finančním příspěvkem. Koncem měsíce října v letošním roce bude započata alejová výsadba stromů v počtu kolem tří set kusů a samotné její zprovoznění plánujeme na jaře příštího roku.


 • 22. 10. 2007 16:33
  Veronika
  Jen tak dál !!

  Sleduji stránky Ledčic když mam chvilku času a chci upřímně říct,že jsou moc hezké,líbí se mi staré fotografie i historie školy..vlastně je to pěkné celé.Jen tak dál.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů