Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 13. 5. 2008 13:20
  Jiřina Michovská, Obec Ledčice - Moderátor
  Fotbalové hřiště - Jířanský

  O podmínkách dostavby nového fotbalového hřiště v Ledčicích jsem se podrobně zabývala v tomto diskusním fóru, v níže uvedeném článku Hřiště ze dne 13.11.2007.
  V současné době připravujeme záměr do Programu financovaného EU. Vzhledem k probíhajícím stavbám v obci jsou naše finanční možnosti na dostavbu hřiště omezené, a proto je velmi obtížné říci jakékoliv datum dokončení. Samozřejmě, že se snažíme, aby to bylo co nejdříve.


 • 25. 5. 2008 19:15
  Tomáš Petržilka
  Doplnění - LedciceNet,náklady

  Dobrý den,
  nevím proč můj příspěvek nazýváte nekorektním ekonomickým posudkem - ceny za LedciceNet jsem opsal z aktuálního ceníku umístěného na web stránkách a ceny O2 ADSL vím, protože ho v současné době používáme. Na žádný ekonomický posudek si nehraji. K mému příspěvku mne vyprovokovala položka z rozpočtu obce Ledčice za rok 2007, kde za LedciceNe je polozka více než stotisícová a to bez dalších podrobností. Pokud tedy obec v rozpočtu za rok 2007 tuto položku má mezi výdaji, tak to snad není z mé strany pochopitelné, že se na to ptám ? Tuto položku jste mi ale nevysvětlila ... O nějakých nekalých praktikách nic nevím, můžete být konrétnější ? Pokud ne, tak je nezmiňujte, prosím ...
  A děkuji Vám za milé nasměrování mé energie do úprav č.p. 116.
  Přeji pěkné jaro.
  S úctou
  Tomáš Petržilka


 • 28. 5. 2008 8:00
  Jiřina Michovská - Moderátor
  LedciceNet náklady

  Vážený pane Petržilko,
  pokud jste pozorně četl můj příspěvek, tak mi zcela určitě dáte za pravdu, že slovo nekorektní jsem použila jen ve srovnání s velkostí „provajdra“. Srovnávat společnost TELEFONICA O2 s Ledcice Net, ať už s počtem uživatelů nebo s jeho kapitálem (nabídka produktů a služeb), je nesrovnatelné.
  Pro Vaši informaci předkládám podrobný rozpis nákladů a výdajů za rok 2007.
  Příjmy: Poplatky od uživatelů - 160 950,- Kč
  Výdaje: Celkem - 169 665,- Kč
  Z toho - správa IT .......... 30 750,-
  konektivita ........ 94 510,-
  obnova zařízení ... 38 246,-
  bankovní služby ... 6 159,-
  Rozdíl příjmů a výdajů byl hrazen z přebytku roku 2007.
  Všechny finanční prostředky týkající se sítě LedciceNet jsou vedeny na samostatném bankovním účtu.
  Veškeré informace týkající se rozpočtu obce a jeho plnění jsou vždy projednávány na veřejných zasedáních Zastupitelstva obce Ledčice, kterých se můžete zúčastnit.


 • 28. 5. 2008 17:31
  Markéta H.
  ?

  Dobrý den mohu se zeptat,který je to dům s č.p. 116???,


 • 9. 6. 2008 12:42
  petam
  klubovna

  hele mi uš klubovnu mame


 • 4. 7. 2008 16:04
  Monika Petráková
  odpad

  Lze udělat něco s přeplněnými popelnicemi na tříděný odpad?Kdykoliv chci vyhodit sklo,popelnice je vrchovatá.
  Děkuji


 • 21. 7. 2008 17:01
  Jiřina Michovská,Obec Ledčice - Moderátor
  odpad

  Vážená paní Petráková,
  nevím, jak často odkládáte tříděný odpad do kontejnerů, ale Váš názor o jejich přeplněnosti nesdílím, protože jejich využívání stále sledujeme.
  V případě, že jsou některé plné, jejich obsah pracovníci na VPP odeberou a uloží do sběrného dvora. Kromě skla, u kterého to nelze. Nezaznamenala jsem, že by odpad během roku z kontejnerů přetékal, ale mohlo se stát, že jednou nebo dvakrát, tak jako tomu bylo na počátku tohoto měsíce, kontejnery se sklem byly opravdu přeplněny. Firma, která provádí svoz separovaného odpadu nebyla schopna sklo odvézt, přestože jsme odvoz po dobu tří týdnů urgovali.
  Frekvence svozu vytříděného odpadu v naší obci je 1x za dva měsíce, je smluvně vázána a domnívám se, že je dostačující. Příchodem léta a prázdnin se samozřejmě v obci pohybuje více chalupářů a rekreantů a i ostatní občané se v této době zapojují do úklidu a zbavují se nepotřebného skla. Tím se samozřejmě kontejnery naplní daleko dříve než v ostatních měsících. Dáte mi jistě za pravdu, že naplánovat v tuto dobu pravidelný svoz odpadu lze jen těžko. Odvoz odpadu mimo pravidelný harmonogram objednáváme, ale jsme odkázáni na svozovou firmu, která z kapacitních a nákladových důvodů nemůže provést svoz ihned.
  Není pro nás problém nasmlouvat pravidelný odvoz odpadu každý měsíc, ale pak se budou kontejnery převážnou většinu roku odvážet poloprázdné a v konečném důsledku se samozřejmě náklady na odvoz promítnou do poplatku za odpad, který hradíte vy jako poplatníci. Jinak každé pondělí od 14 hod. do 17 hod. a poslední sobotu v měsíci od 9 hod. do 11 hod. je možné odpady všeho druhu uložit i do sběrného dvoru v č.p. 108.


 • 27. 7. 2008 16:49
  VERESRadek

  Paní Michovská.Rád bych se Vás zeptal,popřípadně i zastupitelstva,jak hodláté řešit neustálé záměrné poškozování moštárny??Rád bych se vás také zeptal ještě na jednu otázku.Jednoho dne zhruba tak před týdnem jsem viděl párklučinů,jak kladivem mlátí do omítky mostárny.Prostě strašný nepořádek.Už jsem to nemohl vydržet a šel jsem jim vynadat.Bylo mi řečeno,,nám to dovolila paní Michovska,prý to máme opravit,,!Tojsem vážně nepochopil.Snad vás mohlo napadnout,že tihle kluci ač s dobrým úmyslem si to kladivo do ruky opravdu vezmou a budou do toho bušit tak dlouho,dokud je to nepřestane bavit,nebo dokud nenabydou dojmu,že to opravili??Docela mě to mrzí v jakém stavu se tento objekt momentálně nachází,protože jestě před pár týdny byl relativně v pořádku.Děkuji,V.R.


 • 28. 7. 2008 17:34
  Jarda

  Pokud se nepletu, tak moštárna není majetkem obce, jak tu již bylo několikrát zmiňováno v souvislosti okolo klubovny...


 • 5. 8. 2008 14:25
  Jiřina Michovská, Obec Ledčice - Moderátor
  Moštárna

  Vážený pane Vereši,
  i mě velmi mrzí stav, ve kterém se moštárna nachází. Vzhledem k pracovním povinnostem, které však mám, tu nemohu postávat a hlídat, kdo majetek záměrně poškozuje. Samozřejmě, že mohu náhodně někoho přistihnout, ale pravděpodobnost je jen velmi malá. V tomto spoléhám na spoluobčany, jako jste Vy, kterým není tento druh „zábavy“ lhostejný. Vy, který máte objekt takřka před očima, jistě víte, kdo se tímto způsobem baví a byla bych Vám velmi vděčná, kdybyste alespoň některá jména oznámil. Kdykoliv projíždím kolem moštárny a právě se tu nachází jistá „sešlost“ mládeže, tak se samozřejmě nikdy nic neděje. Vždy zastavím, upozorním je na nepořádek kolem, ale pokud nikoho nepřistihnu, tak to je asi tak všechno, co mohu udělat. Dokud stále bude obecným jevem: " Já jsem někoho viděl, ale nevím, kdo to byl, nebo jsem ho nepoznal", pak se stále budeme setkávat s vandalismem a to nejen na obecním majetku. K opravě moštárny kladivem vám mohu sdělit, že bych se osobně přesvědčila, jestli je vůbec pravda, co děti říkají. Jejich sdělení snad ani nemůže brát nikdo vážně. Děkuji Vám za Vaše upozornění a věřím ve spolupráci.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů