Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 23. 9. 2010 3:11
  Jiří Sirový
  Re.:Dění v obci [ledčičák]

  Vážený všímavý, vyděšený a pravý ledčičáku,
  Je mi líto, že jsme Vás kandidaturou našeho sdružení tak vyděsili, ale dovolte mi vysvětlit pojem volby. Volby jsou od slova volit. Kdybychom postupovali podle Vašeho způsobu, tak je můžeme přejmenovat třeba na nominace. Nominuje se 15 lidí, jeden člověk vhodí hlasovací lístek a máme zastupitelstvo. Ve všech okolních obcích jsou minimálně dvě kandidátní listiny do obecního zastupitelstva a nikoho to nepřekvapuje ani neděsí. Samozřejmě že, můžete mít výhrady k jednotlivým kandidátům ( protože není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem ), ale nechápu proč Vás děsí základní princip voleb, který je založen na výběru. A to, že více lidí se chce aktivně zapojit do dění v obci si myslím mělo být pro obec spíše přínosem.
  Dle Vašeho stylu vyjádření, mi připadá že jsem to hlavně já, kdo Vám leží v žaludku i když netuším proč? Samozřejmě na Váš názor máte svaté právo. Ale to co dělám, nedělám proto abych se někomu zalíbil, to nemám zapotřebí. A občané, kteří mě doopravdy znají si jistě udělají vlastní úsudek.
  Dovolte mi se zeptat, co Vy konkrétně jste udělal pro naši obec? Když Vám není jedno co se v obci děje. Ono je vždy jednodušší anonymně kritizovat, než tu ruku k dílu přiložit.
  Příště zkuste sebrat alespoň zbytek odvahy, jestli teda nějakou máte a pod svůj názor se podepište.


 • 29. 9. 2010 17:16
  ledčičák
  Re: Jiří Sirový

  Vážený, pane Sirový,
  zřejmě jste mě nepochopil, nebo jste si špatně přečetl můj příspěvek, to co mě děsí není princip voleb, ale občané (na vaší kandidátce), samozřejmě nemůžu říct, že všichni (asi dva jsou ucházející ). Nemyslím si, že by bylo něco špatného na tom, že se více lidí chce zapojit do dění v obci, ba naopak, ale vážně si myslíte, že občané, kteří se do teď nezapojili, tak teď, díky kandidatuře učiní ??? V tomto ohledu jsem poněkud skeptický, ale pokud se budu mýlit, budu jedině rád.
  Zapojit se může přece každý a nemusí kvůli tomu kandidovat, věřte nebo na já tak činím a nedělá mi to problém. Nepodepisuji se proto, protože si nepotřebuji přidělávat problémy, jen kvůli tomu, že tu napíšu co si myslím, jak už jste zmínil na to mám svaté právo. Věřte, že to nejste vy, kdo mi leží v žaludku, Vás mám u úplně jiných orgánů.


 • 30. 9. 2010 14:48
  Martina Reilichová
  Prosba - pískoviště na dětském hřišti

  Vážené maminky, myslím, že máme všechny radost z nového hřiště, kde se můžeme scházet a naše ratolesti vydovádět. Bohužel mi moji radost zkazila poslední návštěva pískoviště, kdy si můj synek kromě písku hrál také s kočičím trusem a než jsem tuto „kočičí navštívenku“ vyhodila, druhou si rozmatlal po obličeji. Podle dětské doktorky hrozí při pozření výkalů silné průjmy, zvracení a dokonce i žloutenka typu A. Příště by se to mohlo stát i Vašemu děťátku, proto bych Vás chtěla požádat o trochu ohleduplnosti a zavírání pískoviště, jakmile si Vaše ratolesti dohrají. Děkuji za pochopení, Martina Reilichová


 • 24. 10. 2010 18:45
  Martina Marešová
  Dík

  Chci poděkovat panu Chaloupkovi, za jeho rychlé a nelhostejné chování. Dnes na dětském hřišti spadl můj syn z lanovky ,pád byl ošklivý a tak pan Chaloupka poskytl první pomoc a zavolal záchranou službu . Vše dopadlo dobře,kluk je celý.Děkuji Martina Marešová


 • 3. 12. 2010 21:12
  Jaroslav Mencl
  Protahování zasněžených cest

  Dotaz na paní starostku: Proč při protahování zasněžených cest není protažena cesta až k našemu domu č.p.6? Protah končí u č.p.7. Trávíme tu hodně času a platíme daně jako ostatní.

  Vážení, odstraňte prosím, můj dotaz ohledně protahování zasněžených cest, který jsem poslal do diskuzního fóra na Vašem webu. Je to již vyřízeno telefonicky. Děkuji.
  S pozdravem Jaroslav Mencl


 • 9. 12. 2010 20:53
  Petr Mrázek s rodinou
  Napadité hřiště pro ratolesti, jen tak dál

  Jsme z Prahy a při cestě z hory Říp jsme se vraceli přes vaši obec a při projíždění obcí nás zaujalo parádní hřiště, super prolézačky. Já ani můj pětiletý syn jsme prostě neodolali a jak se říká "museli jsme to mít :-) ". Kluk se tam parádně vyřádil a my tak skvěle zakončili už tak úžasný den. Děkujeme, máte velice povedené hřiště.


 • 29. 12. 2010 8:48
  Petr Holíček
  KANALIZACE A JEJÍ VYÚSTĚNÍ

  Tato záležitost se opakuje již hodně dlouho, splašky odtékají do potoka. Od 23.12.2010 do dnes to je 29.12.2010 neustále přepadem odtékají splašky do potoka.V potoce jsou výkaly včetně papírů, nevím zda to někoho zajímá, že se to neřeší. Myslím, že tento stav budu nucen dokumentovat a žádat nápravu na hygienicích a odboru životního mprostředí.
  S pozdravem
  Petr Holíček
  Ledčice 70


 • 29. 12. 2010 19:43
  Dana Holubová
  můj názor

  ráda bych i já připojila svoje mnozí si naší rodinu jistě pamatujete když jsme s váma žili ale za těch 10let co jsme pryč se Ledčice změnily vy si to ani neuvědomujete ale návštěvník jako já to vidí jde to stále k lepšímu a moc vám to přeji to vaše krásné hřiště to je bomba i naši vnuci ho otestovali přeji vám hodně užasných nápadů a do Ledčic se vracím ráda Dana Holubová s rodinnou


 • 6. 5. 2011 17:41
  Marcela Polmová
  Soutěž

  Dobrý den. Líbil se mi nápad zapojit děti do soutěže o nejhezčí obrázek naší vesnice. Většina dětí o soutěži nevěděla nebo neměla zájem se zúčastnit, a proto mě hodně překvapilo, že i mezi jedinými třemi obrázky chcete vybírat ten nejhezčí. Myslím, že všichni si zaslouží stejnou odměnu...i kdyby to měla být jen pochvala nebo lízátko. Není sice ostuda skončit 2. nebo 3., ale když jsou pouze 3, určitě je to bude hodně mrzet. Nedalo by se to vyřešit jiným způsobem? Polmová


 • 13. 5. 2011 8:57
  Jiřina Michovská
  Soutěž

  Vážená paní Polmová,
  Nám je také líto, že se přihlásily jen tři děti. Nemyslím si, že by se o soutěži nevědělo. Byla uveřejněna v Ledčických novinkách, které doručujeme do každé domácnosti. Domnívám se, že o její propagaci mezi dětmi se více mohla zasloužit naše škola. Pravidla byla dopředu zveřejněna a nelze je měnit v průběhu soutěže.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů