Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 25. 3. 2013 13:10
  iks

  Pokud se vám ztratilo něco ze zahrady poděkujte mladým pánům Hudečkovy, Fafejtovy a bratrům Janovských.


 • 26. 3. 2013 18:56
  ....

  dobrý den,chtěl bych upozornit,že ani jeden z jmenovaných chlapců to nebyl,někdo se snažil něco vzít i u nás a nebyl to nikdo znich,protože jsem ho přistihl


 • 27. 3. 2013 7:09
  Veronika Šourková

  Jak úžasné!Všichni vědí o koho se jedná a nic se neděje.Zajímalo by nejem mou osobu,kdo to je.Ráda bych,aby se věci,které se ztratili i nám(v Horkách-vše železné+zničený krb,zámek...atd.)se vrátili!Děti z kroužku Veverek,které se staraly o vodu zvěři po celý rok,kterou braly z ukradené železné vany...byly moc smutné! Jak učit a vést děti k poctivosti,povinnosti aj.když to nějaký zloděj zkazí??A potom,hlavně že každý ví kdo to dělá,přistihnout asi nic není platné. Nechápu. P.S.A potom vysvětlujte dětem,proč jim někdo zkazil zázemí o které se sami starají... Hezký den.


 • 27. 3. 2013 11:21
  ....

  už jsem sem psal a chlapcům křivdíte,já vim o koho se jedná,přistihl jsem je,možná to jsou jenom blbé pomluvy co o těch chlapcích řikáte,ale vim,že ani jeden z nich to nedělá..


 • 27. 3. 2013 13:34
  Veronika Šourková

  Anonym(jak je v diskusi skoro běžné) ještě úžasnější!! .....přistihl HO, nebo přistihl JE.... ??? Nevím o koho se jedná,ten/ti kdo bere věci cizím-ale je to k pláči!


 • 27. 3. 2013 20:52
  Ledčičák
  ......

  To snad není možné, tak mladí lidé a už kradou.To je vidět kam ta mládež spěje.....


 • 21. 4. 2013 8:58
  jana fryčová-ivana tomášková
  Ukradené železné sloupky

  Chceme se přidat ke stížnosti ohledně krádeží.Nám také ukradli z oplocené zahrady železné plotové sloupky a nerez zahradní kohoutek .Zřejmě zloději udělali nájezd na železo a vesele propíjejí úlovek.Přejeme hezký den i těm co kradou.


 • 3. 7. 2013 12:02
  FBC Kralupy n/V
  Nábor na florbal

  Dobrý den,

  rád bych Vás informoval o aktuálně probíhajícím náboru našeho florbalového klubu z nedalekých Kralup nad Vltavou. Nově přijímáme děti od ročníků 2008 a starších. V případě zájmu naleznete více informací na našich webovkách (www.fbckralupy.cz) v sekci NÁBOR.

  Jirka Cimler

  manažer FBC


 • 31. 7. 2013 15:47
  Miler
  odhalení krádeže

  Skuste se podívat přes vrata domku č.155 naší obce,možná budete překvapeni kde všecko železo končí.Ještě aby ne,vždiť člen zastupitelstva obce s tím podniká na živnost paní Fričová a paní Tomášková.Kdyby totiž zákony nestály za nic už by Milošek dávno seděl


 • 1. 8. 2013 14:21
  uli

  a to ještě neví jaké ma parohy


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů