Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího
1 9 18 24 26 Novější
 • 30. 3. 2021 18:41
  Michal Teply
  Kácení stromu

  Dobrý den,zajímalo by mě,proč se kácejí stromy na dětském hřišti.V létě tak byl krásný stín a teď si máme nosit slunečníky? Máte vytíženou obecní kasu a necháváme kácet stromy?? A pak výstavba chodníků?


 • 24. 5. 2021 10:03
  Kamila Hlavsová - Moderátor
  Re: Kácení stromu

  Dobrý den, pane Teplý,

  ke kácení stromů přistupujeme v rámci obnovy zeleně v intravilánu obce. Na dětském hřišti došlo k pokácení 3 vzrostlých topolů z důvodu bezpečnosti. Přibližně ve stejných místech budou vysázeny 3 nové stromy. Celou akci jsem detailně popisovala v posledním čísle Ledčických novinek. Stav všech stromů určených k pokácení posoudil odborník a je popsán a zdokumentován v projektové dokumentaci. Myslím, že bezpečnost našich dětí je na prvním místě. Stín na hřišti je navíc zachován v jiných zákoutích celého hřiště. Na projekty se vždy snažíme získat finance v rámci vypsaných dotačních titulů, stejně tak tomu je i v tomto případě. Na výstavbu chodníků rovněž plánujeme využít dotaci.


 • 10. 10. 2021 18:23
  Jan Martínek
  Nález zavíracího nožíku

  Dne 10.10. byl u rybníka na návsi nalezen zavírací nožík. Pokud ho postrádáte, volejte na 777 783 159.


 • 20. 3. 2023 17:02
  Marketa Svarcova (botosova)
  Dotaz

  Dobrý den.Mam dotaz.Nepronajne někdo v Ledčicích kousek zeleně? jako zahrádku za starání nebo nějaky malý peníz??sháníme v teto lokalitě..měli sme dříve barák, když sem byla malá a moc se mi tam líbí a sháníme něco tady..mám 4leteho kluka a sháníme něco kam bysme mohli jezdit?? děkuji za nabídky 722692617


1 9 18 24 26 Novější

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů