Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 12. 9. 2007 14:45
  Jana Živná
  Bývalá polní cesta k památné hoře Říp s naučn

  Zdravím,
  velmi mne zaujal na titulní straně článek o dotacích. Ráda bych se zeptala na zmíněnou cestu. Kde se nachází a případně na kdy se plánuje zprovoznění. Předem děkuji za odpověď.


 • 29. 8. 2007 16:23
  Jiřina Michovská, Obec Ledčice - Moderátor
  K.Bížová

  Vážená paní Bížová,
  omlouvám se, že jsem na Váš dotaz neodpověděla hned, ale neměla jsem žádné nové informace, které bych Vám mohla sdělit. Co se týče prodloužení provozu v MŠ, s paní ředitelkou jsem hovořila až tento týden, kdy začala příprava na nový školní rok. Vzhledem k výši úvazků a finančním prostředkům vyčleněným pro mateřskou školu, se zatím podařilo prodloužit provoz denně do 16.00 hod.
  Školní autobus bohužel zůstává tak, jako před prázdninami. Přestože zástupce Středočeského kraje jednal s dopravci Ústeckého kraje, nepodařilo se sjednat náhradní spoj. Ústečtí dopravci argumentují tím, že nemají prostor proto, aby časově přesouvali spoje tak, jak bychom potřebovali pro zajištění školního autobusu, a to až do změny jízdních řádů. Nejbližší možná změna jízdních řádů připadá do úvahu v prosinci tohoto roku.
  V současné době ještě zástupce Středočeského kraje jedná o tom, zda by autobus přijíždějící do Černoučku nabíral děti už době, kdy pokračuje do Horních Beřkovic, a ne až při cestě zpět.


 • 24. 8. 2007 8:19
  Obec Ledčice
  Rozpis

  Rozpis jsme dostali poslední platný z 21.8.2007, upravený podle potřeb ledčického klubu. S dalšími upřesňujícími dotazy se prosím obrať na vedení TJ Sokol Ledčice, pana Miroslava Müllera. Přejeme žákům i dospělým úspěšnou podzimní sezonu!


 • 23. 8. 2007 22:25
  Jan Veverka
  Rozpis

  Rád bych se zeptal jak platí ty zápasy. Na rozpisu mám 2.kolo že se koná v neděli 9.9 a tady na stránkách je 8.9 v sobotu a takto na rozpisu jsou skoro všechny zápasy. Děkuji za odpověď.


 • 8. 8. 2007 14:48
  K.Bížová

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat,jak pokročila jednání ohledně dopravy dětí do Roudnice ranním autobusem.a také,jestli je naděje,že se podaří zajistit provoz školky do půl páté.Díky moc za odpověd.


 • 7. 8. 2007 14:16
  Jiřina Michovská(Obec Ledčice) - Moderátor
  (lecicak)

  „Milý lecicaku“,
  i když jsem se zařekla, že na anonymní příspěvky reagovat nebudu, přesto mi to nedá, abych neodpověděla. Na webových stránkách uveřejňujeme jen takové informace, které vlastní iniciativou zajistíme anebo takové, jaké nám členové jednotlivých organizací poskytnou. Bohužel si nemůžeme dovolit pracovníka (někoho jako redaktora), který by pro nás informace získával.


 • 6. 8. 2007 13:03
  lecicak

  Proč se někde neobjeví informace o době konání fotbalových zápasů aby se to nemuselo zjišťovat nahodou při projíždění okolo hřiště Na Ckánce.A odkaz sport na těchto stránkách je také trochu zastaralý,nemyslíte???Vše ostatní je na velkou pochvalu a uznáí...


 • 26. 6. 2007 14:06
  Jarůšková
  Kačka

  Já sem se chtěla pouze zeptat nic proti tobě nemám to snad víš.Já myslela že tvoje mamča bude vědět víc.Mě je to celkem jedno kdo tam bude hlavně,aby tam byl někdo kdo má rád děti a ty je snad máš ráda.když děláš ve škole.Tak se ještě jednou omlouvám jestli sem tě nějak naštvala doufám že se mezi náma nec nezměnilo.Měj se krásně a jestli tam nastoupíš tak hodně štěstí s tím mím zlobydlem se tam nudit nebudeš ahoj Lucka


 • 25. 6. 2007 18:33
  Kateřina Michovská
  Re: školka (Jarůšková)

  Lucko, vídáme se přeci skoro denně. Proč se nezeptáš přímo mě? Z očí do očí se věci říkají lépe. K tvému problému: vím asi tolik, co ty.


 • 24. 6. 2007 23:45
  Obec Ledčice (JiřinaMichovská)
  školka (Jarůšková)

  Paní Jarůšková,
  nevím nic o tom, že by měla moje dcera nastupovat jako zaměstnanec do mateřské školy. Protože ani já, ani prozatímní vedení školy neví, jak se budou vyvíjet organizační záležitosti v příspěvkové organizaci po prázdninách.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Česky English Deutsch Netherlands

Geoportál Misys-Web (kliknutím na obrázek se dostanete na geoportál, kde je k dispozici řada základních témat, např. ortofotomapa, topografická mapa, historická mapa, čísla popisná, katastrální mapa a mapy bývalého pozemkového katastru, ve spojení s nahlížením do katastru nemovitostí ČÚZK).

geoportal_new2.jpg 

Svoz odpadu 

Zimní svoz:
od 1.1. do 30.4. 
a od 1.11. do 31.12.
ve čtvrtek každý týden.

Letní svoz:
Od 2 5. do 31. 10. každý sudý čtvrtek, jednou za 14 dní.
Svoz probíhá cca od 6 hodin ráno.

Vyhledat v textu

20. 6. Květa

Zítra: Alois

Rozpis 2019-2.jpg

 

Inzerce

příspěvků: 47

Diskusní fórum

příspěvků: 273

Návštěvnost stránek

200586