Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 30. 10. 2006 14:39
  Jana Živná
  Vítání občánků.

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat kdy bude Vítání občánků. Kontaktujte mne na info@babylife.cz nebo ma 728245880 v případě zájmu o sponzorský dar pro malé spoluobčánky :). Děkuji za odpověď.


 • 13. 10. 2006 16:24
  David Sirový
  Pozdrav rodné vísce

  Dobrý den, Vážení obyvatelé Ledčic. Pro mnohé z Vás je moje jméno pravděpodobně již neznámé, ale jako rodák Ledčic, který sem přestal před 10ti lety dojíždět projevuji veliké potěšení že se někdo chopil příležitosti a pro Ledčice vytvořil, či nechal vytvořit Internetové stránky.Zdravím tímto všechny obyvatele i svého člověka z přízně:-)


 • 21. 9. 2006 12:52
  Petr Holíček
  Ledčické noviny - toto vydání skvělé

  Děkujeme za tak perfektní informace.Jen tak dál.


 • 23. 8. 2006 12:14
  Kateřina Michovská
  Blahopřání

  Blahopřeji, za skvělé umístění v soutěži "Vesnice roku 2006",a do budoucna přeji mnoho dalších ocenění.


 • 20. 7. 2006 13:33
  Obec Ledčice-Jiřina Michovská - Moderátor
  Odpověď na příspěvky ( Ledčické novinky, Hezk

  Děkujeme za názory uveřejněné v této rubrice. Jsme rádi, že někteří občané, stejně jako my, chápou, co je a co není příspěvkem diskusního fóra.
  Dále děkujeme za připomínku panu Sirovému.Ledčické novinky by v elektronické podobě byly v měsíci vydání, tedy v červenci, uveřejněny v odkazu Obec/Ledčický zpravodaj a nyní je také uvádíme zároveň i v Kalendáriu.


 • 19. 7. 2006 11:55
  Jiří Sirový
  Ledčické novinky

  Kdy bude na ledčických stránkách zveřejněno poslední vydání?Předem děkuji za odpověď.


 • 13. 7. 2006 9:42
  K.Bížová
  hezké

  Povedené fotečky z dovolené v Chorvatsku.Vypadáte na nich všichni moc spokojeně a tak doufám,že se vám dovolená vyvedla,počasí nezklamalo a užívali jste si plnými doušky.

  Souhlasím s paní Loužeckou,myslím si,že diskuse funguje tak,jak má,na otázky bylo vždy věcně odpovězeno a pokud chce dotyčný nalézt pobavení,k tomu mu poslouží úplně jiné chaty,ne?! :-)


 • 12. 7. 2006 21:04
  Loužecká Ivana-obec Hořín
  pochvala

  Pokud má někdo pocit, že se v Ledčicích nic neděje, měl by se podívat do jiných obcí. Já samozřejmě chválím ledčický obecní web a ze všeho nejvíc chválím takový vynález, jako je fungující diskuzní fórum. Nezbývá mi než závidět. Je fantastické, na jaké úrovni lze rozšířit komunikaci s lidmi a mezi lidmi. Komu se zdá, že je v Ledčicích něco špatně, ať se poinformuje třeba o obci Hořín. :o)) Závidím Ledčičákům jejich starostku!


 • 7. 7. 2006 14:12
  pajci
  LOL

  vubec ale vubec se tady nic nedeje..strasna inactivita :X


 • 20. 5. 2006 14:16
  Obec Ledčice - Jiřina Michovská
  Máje

  Staročeské máje se uskuteční v sobotu 27.5.2006.
  Průvod obcí - sraz účastníků na návsi a zahájení průvodu v 15.00 hod., v doprovodu hudby, pana Krušiny. Taneční zábava na hřišti před budovu ZŠ od 20.00 hod.,k tanci a poslechu hraje Salbend.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů