Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 14. 2. 2010 8:36
  Adamko
  Masopust

  Hezký způsob jak dát obyvatele dohromady , vkusné , milé , vtipné .Je hezké konstatovat , že obec má trvalé aktivity po všech stránkách ,určitě to vyžaduje od organizátorů hodně práce a času , ale snad to obyvatelé obce ocení.Držím palce ať se Vám stále daří a rád se účastním akcí obce , jsou na úrovni , vkusné a různorodé v celé škále lidské činnosti.Ještě jednou děkuji za pozvání a přejí hodně trvalých úspěchů.Adamkovi


 • 9. 4. 2010 0:51
  Eva
  K historii

  Vladislav II. byl sice velkou postavou našich dějin, ale takový kanec, který by zvládnul 9 manželek, to zase ne..:o)


 • 13. 4. 2010 14:07
  Eva Kučerová - Moderátor
  K historii

  Děkujeme za upozornění. Pochopitelně jde o nechtěný omyl. O králově potenci nám není nic známo. Díky vašemu podnětu je věta opravena. Potěšení je na mé straně, že někdo tak pozorně a důkladně moje texty čte. To víte, nikdo není dokonalý. S díky Ivana Plicková


 • 3. 5. 2010 7:24
  ledčičák
  stavitel

  Dobrý den,jakožto všímavý jedinec bych rád věděl,za jakých podmínek je stavitel za sběrným dvorem napojen na elektriku prodlužovačkou právě do sběrného dvora.Kdo mu to povolil,kdo byl o tom informován a kdo to bude platit?Děkuji za odpověď.


 • 4. 5. 2010 15:10
  Jiřina Michovská
  Stavebník (ledčičák)

  Vážený všímavý ledčičáku,
  napojení na odběr obce bylo stavebníkovi panu Ladislavu Michovskému ml. povoleno na základě usnesení Rady obce, ze dne 22.4.2010, kde byla přítomna i nadpoloviční většina všech zastupitelů. Žádost byla podána proto, že firma ČEZ distribuce nebyla schopná do 2 let napojit nové odběrné místo a docházelo ke zdržovaní stavby. Odběr byl umožněn samozřejmě za úplatu a byl by umožněn komukoli z občanů, kdyby se ocitnul ve stejné nebo podobné situaci. Jisté je, že bez předchozího souhlasu by si to nikdo nedovolil.
  Nechápu proč ve Vašem příspěvku neuvádíte jména a schováváte se za přezdívku, protože ptát se na takové věci je zcela normální a běžné.


 • 4. 5. 2010 18:17
  ccccc
  Odber el.energie z obecniho uradu je umoznen

  Zdravim obcana ledcicaka a zaroven pani starostku,musim se pripojit k panu neznamemu,ze tato odpoved by mne zcela nuspokojila myslim,ze firma CEZ je schopna v kratkem terminu napojit nove odberne misto ve svem vlastnim zajmu!Mne by zajimalo jak to bude uctovane,zdali odberne misto ma sve hodiny a nebo je platba pausalni?Take mam dojem,ze nase zastupitelstvo je jedna velka rodina,ktera ma jiste pochopeni pro rodinu pani starostky a ve vsem smeru ji vyhovi!


 • 5. 5. 2010 10:25
  Jiina Michovská
  Odběr el.energie

  Přestože jsem řekla, že nebudu na anonymy odpovídat, nedá mi to a musím opět zareagovat. Nejprve bych podotkla, že pokud si někdo stojí za svými názory, měl by se pod ně podepsat.
  Proto budu reagovat jen na otázku ohledně odběru. Ve sběrném dvoře je samostatný elektroměr, který obec nevyužívá. Byl převzat od původního majitele. Stav elektroměru byl zapsán a to, co stavebník odebere, samozřejmě zaplatí. Máte kdykoliv možnost si to zkontrolovat. Pokud ovšem nechcete zůstat ve své anonymitě.
  Co se týká Vaší představy, cituji: „ v zájmu firmy ČEZ je okamžité napojení nového odběru“. Hluboce se mýlíte. Možná jen proto, že jste nic takového pravděpodobně nezařizoval. Mohou vám to potvrdit ze své zkušenosti ti, kteří v Ledčicích zařizovali nová odběrná místa.
  To, že zastupitelstvo spolupracuje, je pro tuto obec přece velice dobře. Pro příklad, kdy tomu tak není a k ničemu to pak nevede, nemusíme chodit daleko, viz. naše rozhádaná politická scéna, anebo kauzy některých obcí. Domnívám se, a je to i moje hluboké přesvědčení, že toto zastupitelstvo se nemá za co stydět.


 • 7. 5. 2010 12:45
  F.Konopík
  čas

  Co mohu udělat pro to , aby hodiny na kostelu šly správně a odbijení nebilo o půl hodiny posunuto


 • 10. 5. 2010 15:43
  Obec Ledčice - Moderátor
  Čas

  Vážený pane Konopíku, děkuji za upozornění. Závada je nahlášena správci, firmě Hainz Praha. Ta pracuje na dálkovém seřízení hodin. Jiřina Michovská


 • 12. 5. 2010 13:53
  Obec Ledčice - Moderátor
  Čas

  Hodiny na věži jsou již opraveny. Dík za to patří panu Antonínu Salačovi. Jiřina Michovská


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů