Josefské hody nás baví. Vždyť to není jen o jídle, o počtu jitrnic, jelit a tlačenek, ale hlavně o lidském setkávání a pospolitosti. Letos jsme se sešli při ochutnávce zabíjačkových dobrot v Ledčické stodole 14. března a stejně jako vloni lidí přišlo k naší radosti hodně a ve stodole to opět žilo. Nechyběla samozřejmě ani zábava pod taktovkou Dvořákovy verandy. S přípravou hodů jsme začali již v týdnu před samotnou „zabíjačkou“. Vždyť jsme museli upéct buchty do jitrnic, připravit kotle na maso, napéct sladkosti, v pátek pak uvařit dopředu tlačenky, abychom v sobotu pokračovali vařením guláše, jitrnic a jelit. Všech pak končí v neděli velkým úklidem. KH