Tříkrálová sbírka je tradicí, na kterou se už lidé těší a očekávají ve svých domovech příchod tří králů. Dvacet šest let se v ulicích měst a obcí objevují koledníci, kteří nesou lidem požehnání a sbírají finanční dary na pomoc potřebným.
Nejinak je tomu i v Ledčicích. Letos občané Ledčic přispěli částkou 22 407 Kč. Děkujeme.