Letošní akci Ukliďme Česko jsme v Ledčicích dělali mimo celorepublikový termín, a to o týden dříve 21. března. Sraz dobrovolníků byl již tradičně v 8:00 hodin na návsi a po poté jsme vyrazili do terénu. Tato akce je největší dobrovolnickou aktivitou zaměřenou na úklid nelegálních černých skládek a nepořádku v přírodě. Koná se již od roku 2014, kdy proběhl první oficiální ročník této úklidové akce. Do úklidů se po celé republice zapojují stovky dobrovolníků z řad jednotlivých spolků, hasičů, sportovců, škol, ale i neorganizovaných jednotlivců. Nejinak tomu bylo i letos u nás. KH