kalendarium

Volná pracovní místa
Pozvánka

Město Kralupy nad Vltavou bude mít v druhé polovině měsíce září uzavřen hlavní tah městem. Jedná se o Mostní a Podřipskou ulici a též ulice Dobrovského.
Jednotlivé etapy uzavírek s objízdnými trasami:
I.  etapa  -  20.9. - 23.9.2010 – ul. Mostní, úsek pod viaduktem (slza), osobní doprava bude vedena jednosměrně ul. Tyršova (u Penny) a ul. Jiráskova.
II. etapa  -  23.9. - 29.9.2010 – ul. Podřipská v úseku od přechodu na stezce pro pěší až za křižovatku s ul. Dobrovského, v této etapě bude omezen provoz na ul. Dobrovského. Objízdná trasa do Lobče bude vedena pro osobní dopravu ul. V Luhu a ul. Sladkovského.
III. etapa  -  29.9. - 3.10.2010 – ul. Dobrovského – od křižovatky s ul. Přemyslova v délce cca 300 m. Objízdná trasa do Lobče bude vedena pro osobní dopravu ul. V Luhu a ul. Sladkovského.
Přesun jednotlivých etap vždy ráno v 08.00 hod.
V I. a II. etapě bude průjezd nákladní dopravy (vozidla nad 3,5 t) přes Kralupy n/Vlt. vyloučen. Objízdná trasa pro
nákladní dopravu bude vedena po silnici č. II/240 (ul. Velvarská) směrem na obec Nová Ves, Veltrusy a zpět na Kralupy n/Vlt. Objízdná trasa bude obousměrná.

Pozvánka
DOMOVEM ČESKÉ HUDBY o.p.s. a OBEC HORNÍ BEŘKOVICE   pořádají slavnostní koncert u příležitosti
160 let od narození operní pěvkyně Klementiny Kalašové, rodačky z Horních Beřkovic.
Zdeňka Erlebachová– zpěv, prof.Petra Milarová – klavír
Program koncertu:
W.A.Mozart, G.F.Haendel, Ant. Dvořák ad.
Ve čtvrtek 9.9.2010 v 15.30 hodin
Horní Beřkovice – Multifunkční centrum  - v areálu Psychiatrické léčebny

BETONIKA plus s.r.o, Lužec nad Vltavou
hledá
DĚLNÍKA VÝROBY (ARMOVNA)
požadujeme: svářečský průkaz
průkaz na VZV a jeřáb výhodou
NÁSTUP: 01.10.2010
Bližší informace: p. Prislupský - tel.: 725 536 191


Pozvánka


 

 


 

 

 

 

 

 

 

Volné pracovní místo
ZŠ A MŠ LEDČICE přijme od listopadu 2010 vedoucí školní jídelny (0,5 úvazku) + pomocná kuchařka (0,5 úvazku). Zástup za MD.
Požadujeme:
- znalost práce na PC, základy účetnictví, odborná kvalifikace
- flexibilita, bezúhonnost, spolehlivost, osobní automobil výhodou.
Profesní životopis zasílejte mailem na
zsledcice@volny.cz  do 30.9.2010.

Trénink fotbalového mužstva žáků a přípravky 
se koná každé úterý a čtvrtek od 17 hodin na novém fotbalovém hřišti "Na skalce".

Ledčické novinky
Ledčické novinky - červenec 2010 najdete  zde . 

Hravé a veselé taneční vystoupení dětí z ledčické školy, připravené pro soutěž Vesnice roku najdete ZDE .

TJ SOKOL Ledčice
Ve čtvrtek 1.7.2010 od 19. hodin se konala v budově ZŠ Ledčice v kulturní místnosti schůzka ohledně zachování a fungování TJ Sokola Ledčice. Další schůzka bude 22.7.2010.

Veřejné zasedání
Veřejné zasedání Zastupitelstva obce Ledčice se uskutečnilo v pondělí 28.6.2010 od 19.00 hodin v budově Základní školy Ledčice v kulturní místnosti .

Letní Rybovka na Kampě
Fotogalerii najdete ZDE
     Ve středu 23. června od 20:30 hodin se pod Karlovým mostem na Kampě jako každý rok zpívala Rybova vánoční mše pod heslem "Proč mrznout v kostele, když můžeme zpívat v teple". Sólisty, varhany a dirigenta (Libor Sládek) zajistil sbor Besharmonie. Zpěvákem byl každý, kdo přišel. Noty s sebou vlastní, zpívalo se rovnou bez zkoušení. Vánoční cukroví, prskavky, čepice, rukavice, svíčky a zvonečky byly vítanými proprietami...

    Jako každý rok byl ohromný aplaus - hlavně od cizinců, kteří netušili, že jde o recesi. 
    Už počtvrté na Kampě Českou mši vánoční zpíval i Ledčický příležitostný sbor, podpořený ledčickými příznivci a diváky, kterým není hudba, zpěv a legrace cizí. Všichni si na Kampě užili nestrojené, radostné a uvolněné atmosféry a na závěr si popřáli "šťastné a veselé".

Fotogalerii z otevření dětského hřiště najdete  ZDE 
Děkujeme za poskytnutí fotografií  paní Mileně Justové  a pánům Antonínu Plickovi, Davidu Chaloupkovi a Rudolfu Votrubovi.

 

Pozvánky
Máte děti  vysvědčení s vyznamenáním? Tak hurá do muzea!
Zveme všechny děti a jejich rodiče do Regionálního muzea Mělník. Ti z Vás, kdo mají vysvědčení s vyznamenáním, si mohou u nás prohlédnout výstavu Staré mechanické hračky, expozici historických kočárků i skalní obydlí ve Lhotce u Mělníka zdarma. Tato nabídka platí od 1.7. do 31.8.2010 pro  dítě a 1 dospělý doprovod.
Muzeum je otevřeno denně mimo pondělí od 9-12 a od 12,30 – 17 hod.
Skalní obydlí je otevřeno každý víkend od 10 – 12 a od 13 -17 hod.
Také můžete posedět v muzejní kavárně nebo na dvoře a na starých historických hradbách.
Těšíme se na Vás!

 

TJ Sokol Jeviněves
pořádal v sobotu 26.6.2010 od 20:00 hodin TANEČNÍ ZÁBAVU na fotbalovém hřišti TJ Sokol Jeviněves.
Vstupné 70,- Kč, k tanci a poslechu hrála skupina„Largo“


 

Dětské středisko
Dětské středisko ve Straškově od 14.6.2010 do 18.6.2010 neordinovalo. Zastupovala MUDr. Randáková na poliklinice (5.patro) v Roudnici n.L.

 

Pozvánky


Přineste své růže do soutěže

 „O NEJKRÁSNĚJŠÍ RŮŽI
ROKU 2010“

Růže můžete přinést ve čtvrtek
24. června mezi 17-19 hodinou
do oranžerie zámku Veltrusy

Co přinést s sebou:
2 rozkvetlé růže
2 poupata
adresu pěstitele 
označení odrůdy

 VÝSTAVA  FOTOGRAFIÍ KARLA  MÁLKA

ROMŠTÍ  CIKÁNI
A
CIKÁNŠTÍ  ROMOVÉ

GALERIE  LADISLAVA  ČEPELÁKA
ve  Veltrusích
od 17.6.2010  do 16.7.2010
otevřeno :  Út. + Čt.  13.00 - 16.00 hod.
dále po domluvě:
č. tel. : 315 781 003, 724 181 120

vernisáž dne 17.6.2010  v  17.00 hod.

 

Odečet stavu elektroměrů

Ve dnech 7.6.-11.6.2010 pracovník firmy ČEZ a.s. zapisoval stavy elektroměrů.

Odečty spotřeby vody v červnu 2010

Od 21.6.2010 do 24.6.2010 provedla v domácnostech odečet pitné vody  pro obec Ledčice paní Jana Gulasová. V případě nepřítomnosti prosila o zanechání stavu na viditelném a dostupném místě. Kontakt: tel.č. 725 806 890
Samoodečet bylo možno nahlásit e-mailem na adresu odecty@svas.cz, či telefonicky na čísle 840 121 121.


Ledčické děti vzorně reprezentují svoji školu i obecHodnotící komise Vesnice roku si v úterý 8.června 2010 prohlédla Ledčice. Věříme, že se jim u nás líbilo...

Analogové vysílání v Ústeckém kraji končí 31.srpna 2010

    Zemské analogové TV vysílání z vysílačů Buková hora a Jedlová hora bude 31. srpna 2010 ukončeno.  Na většině územní oblasti Ústí nad Labem tak nebude od září možné „přes anténu“ přijímat analogově žádný televizní program.Pro další příjem televizního signálu je třeba se rozhodnout, zda zůstat i nadále u zemského (přes anténu) televizního vysílání, nebo využít satelitní, kabelovou nebo internetovou (IPTV) televizi.
     Při volbě zemského televizního vysílání je třeba zakoupit buď set-top-box (převaděč signálu) a zapojit jej mezi anténu a televizor, nebo nový televizor s vestavěným digitálním tunerem.
    Těch, kdo nyní přijímají televizi přes kabel, satelit nebo internet, se ukončení zemského analogového vysílání nijak netýká a televize jim i bez úprav bude fungovat standardně i po 31. srpnu.
    Digitalizace představuje technologický pokrok v praxi, ale není potřeba se jí obávat, je potřeba být jen připraven. Přechod ze zemského analogového na digitální televizní vysílání již úspěšně proběhl v mnoha regionech České republiky a nyní je na řadě Ústecko.
     V případě, že potřebujete více informací, navštivte poradnu na webu
www.digitalne.tv/poradna  nebo zavolejte na infolinku 800 90 60 30. Více najdete zde .

Pozvánky


Práce na dětském hřišti finišují 

Jistě si každý všiml, že na návsi už stojí mnohé herní prvky nového, finančně velmi náročného (více než  2 miliony Kč), dětského hřiště.  Vzhledem k tomu, že jsou právě prováděny poslední terénní úpravy, včetně zahradnických (dosázení keřů, zasetí trávy...), je nutno dodržovat přísný zákaz vstupu na celou plochu hřiště. Mohlo by dojít k jeho poničení. Slavnostní otevření celého areálu pro ledčické nejmenší se chystá na sobotu 19.června 2010.
Organizátoři ujišťují, že se máte opravdu na co těšit.

 

Pomozte i Vy

V projektu výkupu použitého rostlinného oleje od základních škol se jedná o to, že škole bude poskytnuta nádoba na sběr použitého oleje. Takto shromážděný olej bude zvážen, odvezen a škole proplacen. Základní školy mají tímto příležitost si vylepšit své rozpočty o ne nepodstatné finanční částky a pro své žáky rozšířit své ekologické projekty a aktivity.

Žáci mohou do školy přinášet použitý olej z domácností v PET lahvi. Tato PET lahev se uloží do 200 litrového sudu, umístěného ve Sběrném dvoře v Ledčicích.
Ledčické škole mohou pomoci všichni občané. Stačí, když do Sběrného dvora odnesou použitý olej ze své domácnosti.

O projektu

Tento projekt přináší nové možnosti v ochraně klimatu, hospodaření se surovinami a v neposlední řadě i nové ekonomické příležitosti pro školy.

Jedná se o spolupráci firmy Prague Management International s.r.o. a škol při organizaci sběru použitého rostlinného oleje z domácností žáků základních škol a školních jídelen. V současnosti je již všeobecně známo, že rostlinný olej představuje cennou průmyslovou surovinou, využitelnou v energetice, dopravě, lesnictví, stavebnictví apod. Také ovšem platí, že zatím existuje nízké povědomí o tomto faktu a tak nejčastěji rostlinný olej končí v kanalizaci, čímž dochází ke  ztrátě suroviny a dalším škodám na kanalizační infrastruktuře s následnými drahými opatřeními.
Na sklonku roku 2008 začala firma PMI s oslovováním základních škol po jednotlivých krajích, navazováním smluvních vztahů o výkupu použitého rostlinného oleje z jídelen a z domácností žáků.
Takto shromážděný rostlinný olej je dále zpracován na standardizovaný produkt, využitelný ve výše uvedených oblastech.
Školy jsou cenní a zkušení partneři v oblasti sběru druhotných surovin. V tomto odvětví mají své nezastupitelné místo a představují, z dlouhodobého hlediska, velký potenciál. Svým vlivem mohou ve svých žácích vzbudit nadšení pro dobrou věc a ti si mnohdy přenášejí takto osvojené návyky do svého dalšího života.
Více na
http://www.sberoleje.cz/o-projektu-stranka2.html


Poděkování
Obec Ledčice děkuje všem účastníkům brigády na školním hřišti pořádané Spolkem ŘIP .
Děkujeme za poskytnutí fotografií panu Jiřímu Královi.


Volby do Poslanecké sněmovny ČR - obec Ledčice
ČSSD                           73 hlasů          28,51%
ODS                             44 hlasů          17.18%
Věci veřejné                44 hlasů          17,18%
KSČM                          30 hlasů          11,71%
TOP 09                        29 hlasů          11,32%
Suverenita                  19 hlasů             7,42%
SPOZ                             5 hlasů             1,95%
STRANA ZELENÝCH  5 hlasů             1,95%
KDU-ČSL                      2 hlasy              0,78%
DSSS                             2 hlasy              0,78%
ČSNS 2005                  1 hlas                0,39%
Svobodní                       1 hlas                0,39%
Pravý blok                      1 hlas                0,39%
volební účast                56%


Pozvánky

 

 

 

 


Oznámení o době a místě konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
Starostka obce Ledčice  podle § 15  zákona Sb., o volbách do Parlamentu  České republiky a o změně a doplnění některých dalších zákonů ve znění pozdějších předpisů, oznamuje:
1) Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky se uskuteční 
   v pátek 28. května 2010 od 14,00 hodin do 22,00 hodin
   a
   v sobotu 29. května 2010 od 8,00 hodin do 14,00 hodin.

2) Místem konání voleb ve volebním  okrsku č.1  - volební místností  je tělocvična v budově Základní školy Ledčice

3) Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svou totožnost a státní občanství České republiky ( platným občanským průkazem, cestovním, diplomatickým nebo  služebním pasem České republiky anebo cestovním průkazem)

4)  Každému voliči budou dodány 3 dny přede dnem voleb hlasovací lístky.              
    Ve dnech voleb může volič obdržet hlasovací lístky i ve volební místnosti.

Zájezd do Polska
!pozor změna data odjezdu!
Obecní úřad v Ledčicích pořádal 22.května 2010 zájezd do POLSKA – Kudowy Zdróje.
Odjezd 5.30 hodin z návsi. Cena 250,- Kč za osobu.

Brigága Vzdělávacího a podporovacího spolku ŘIP
Výbor Vzdělávacího a podporovacího spolku ŘIP v Ledčicích pořádal brigádu, která se konala
v sobotu 15. května 2010 od 8.00 hodin na hřišti před Základní školou.

Pozvánka na májovou zábavu
Spolek Baráčníků Veltrusy pořádal v sobotu 15. května od 20.00 hodin v restauraci Na Závisti
ve Veltrusech májovou zábavu. Hudba pana Blažka – Grošáci.


Opravy a výstavba komunikací Na ladech a Na vinohradech pokračují

Pozvánka do muzea
Mělnické regionální muzeum nabízí program na měsíc červen 2010 , který najdete zde .

Svátek matek
V pondělí 10.května 2010 od 16.30 hodin v budově školy přichystaly všechny děti, které „chodí“ do ledčické školní budovy – tedy školčátka i školáci, oslavu Dne matek . Odpolední program plný písniček, básniček, tanečků, pohádek byl ze všech stran pochválen jako ten nejlepší za celá léta. Děti se snažily udělat maminkám, babičkám, tetičkám a slečnám udělat radost. Každý se předvedl v tom nejlepším „světle“. Dojetí, radost a neutuchající potlesk byl tou nejlepší odměnou a ohodnocení pro všechny vystupující.

Vzdělávací a podporovací spolek ŘIP Ledčice
pořádal v sobotu 8.5.2010 od 17 hodin zájezd na utkání SK Slavia Praha - FK Baumit Jablonec v Synot Tip Areně( nový stadion Slavie ). Cena zájezdu 200Kč ( podle ceny vstupenky ), členové spolku platí polovinu. Doprava  zdarma, minimální počet přihlášených 30 ososb. Přihlášky do 25.4.2010 přijímal přítel Václav Zeman a přítel Král Jiří ml. Platba při přihlášení.

Den vítězství
U příležitosti Dne vítězství spojeneckých armád a 65.výročí ukončení II. světové války se v pátek 7.5.2010 konalo pietní položení věnců u pomníků padlých.

Vítání občánků
V sobotu 1.5.2010 ve 14.00 hodin
 v budově základní školy v kulturní místnosti 
proběhlo slavnostní vítání  šesti dětí mezi ledčické občany. Jsou to : Emička Petráková, Antony Žákovič, Terezka Králová, Jindra Klement, Alžbětka Dvořáková a Nelinka Frýdová. Přejeme všem krásné dětství.

Čarodějnice
Ledčická mládež pořádala 30.dubna 2010 od 18.30 hodin tradiční pálení čarodějnic  na fotbalovém hřišti Na Cikánce v Ledčicích.
Program:
-  v 18.30 předvedení ukázek katovského řemesla historickou skupinou Beřkovští ze Šebířova
-  v 19.00 hodin taneční vystoupení mažoretek z ledčické školy  a následné ocenění všech přítomných 
   čarodějnic, jedubab, bosorek a jiných meger
-  v 19.30 zapálení hranice a upálení nejšerednější čarodějnice

      Svátek čarodějnic si letos všichni užili poprvé na hřišti Na Cikánce. Vše se uskutečnilo pod záštitou a za pracovního nasazení místní mládeže – Aleše Vovse, Verunky Šourkové a dalších. Beřkovští ze Šebířova připravili „mučánkování“ povětrných žen, meger a čarodějnic. Došlo také na zaručeně pravou popravu katovským mečem.
      Jemnost, ladnost, krásu a potěchu oka dodaly místní mažoretky pod vedením paní učitelky Ivy Šindelářové.
     Všichni přítomní čarodějové a čarodějnice předvedli svou mrštnost, rychlost a pohyblivost při několika soutěžích. Celé čarodějné setkáí vyvrcholilo upálením nejošklivější čarodějnice.
      Došlo i na tradiční opékání kouzelných špekáčků. Celé odpoledne i následný večer se opravdu vydařily. Všichni si užili skvělý připravený program i chvíle hudby v podání kapely Trosečníci, zpěvu, tance a příjemného povídání. Dětem byla odměnou nejen spousta legrace, ale i ochutnávka čarodějného cukroví a samozřejmě pojídání vlastnoručně opečených buřtíků.

Děkujeme za poskytnutí fotografií paní Monice Knorové, slečně Monice Knorové  a panu Davidu Chaloupkovi.


Upřesnění svozu popelnic
Poslední zimní svoz - 29.4. 2010 a první letní svoz - 13.5.2010 a dále jednou za čtrnáct dní
každý lichý týden ve čtvrtek cca od 6 hodin ráno. Více najdete v menu Obecní úřad/Odpadové hospodářství .

Občanské sdružení Diakonie Broumov
je nezisková organizace, která poskytuje sociální služby pro občany z okraje společnosti – materiální pomoc sociálně potřebným, azylové ubytování i pracovní příležitost.
VYHLAŠUJE spolu s obcí Ledčice SBÍRKU  POUŽITÉHO  OŠACENÍ:
- Letního a zimního oblečení /dámské, pánské,dětské/
- Lůžkovin, prostěradel, ručníků, utěrek, záclon, 
- Látky (minimálně 1m2, prosíme, nedávejte nám odřezky a zbytky látek)
- Domácí potřeby-nádobí bílé i černé, skleničky- vše nepoškozené
- Peří,péřových a vatovaných přikrývek, polštářů a dek
- Obuv – veškerou, nepoškozenou
Sbírka se uskuteční v obci Ledčice od 1.4.2010 - do 10.5.2010 každé pondělí od 14.00 do 16.00 hodin (po dohodě i v jiném termínu) ve Sběrném dvoře OÚ – čp. 108. Věci prosíme zabalené do igelitových pytlů či krabic,aby se nepoškodily transportem. Děkujeme za Vaši pomoc.


Fotografie z Vítání jara najdete na
http://www.ledcice.cz/skola/


Veřejné zasedání
Veřejné zasedání Zastupitelstva obce Ledčice
se konalo dne 18.3. 2010 od 18.30 hodin v budově Základní školy Ledčice.


100 leté výročí
V únoru 2010 se v krabčické diakonii dožil požehnaného věku 100 let ledčický rodák, pan Jaroslav Purchart. Během svého života zažil dva císaře a deset prezidentů. Díky skvělé paměti je výborným vypravěčem a společníkem. Do vínku mu byl dán dar pevného zdraví, kvalitního vzdělání a spokojeného rodinného života. Všichni ledčičtí spoluobčané a přátelé ze spolku ŘIP přejí panu Purchartovi i do budoucna stejně dobré zdraví, jako mu slouží dosud, bystrou mysl, hodně zaslouženého klidu a osobní pohody.

 

 

 

 

 


Masopust
Fotogalerie Masopust 2010 najdete zde 

 


Výměna řidičských průkazů
Vážení občané,
kdo vlastníte řidičské průkazy vydané:
• od 1. ledna 1994 do 31. prosince 2000, jste povinni do konce roku 2010 své doklady vyměnit.
• od 1. ledna 2001 do 30. dubna 2004, jste povinni do konce roku 2013 své doklady vyměnit
(na základě zákona č. 229/2005 Sb., kterým se mění zákon č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, ve znění pozdějších předpisů, a zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu), ve znění pozdějších předpisů.)
Výměna ŘP je osvobozena od správního poplatku.
Na příslušný odbor dopravy si vezměte:
platný doklad totožnosti (OP, pas), dále pak jednu fotografii o rozměrech 3,5 x 4,5 cm a řidičský průkaz, kterému končí platnost.
Nový ŘP Vám bude vystaven do 20 dnů ode dne podání žádosti, popř. do 5 pracovních dnů po úhradě správního poplatků 500 Kč (za rychlejší vyřízení žádosti).
Více informací naleznete v zákoně č. 361/2000 Sb.a na internetových stránkách Ministerstva dopravy
www.mdcr.cz.Poděkování občanům za finanční příspěvky na Tříkrálovou sbírku 2010
            
Vážení občané,
dovolte mi jménem vedení Farní charity Roudnice nad Labem oficiálně poděkovat vám všem, kteří jste v letošním roce finančně přispěli do kasiček koledníků, kteří do vašich domovů zavítali  začátkem letošního roku s tříkrálovým požehnáním a koledou.
V přilehlých obcích Podřipska a ve městě  Roudnice nad Labem se podařilo celkem vykoledovat nádherných – 95 702 Kč. Občané vaší obce přispěli částkou 262,- Kč. Z dosaženého výsledku máme ohromnou radost, protože jsme tak příznivý výtěžek letošní sbírky vůbec nečekali. Je vidět, že lidé i v tomto složitém období, neztrácí pocit spolupatřičnosti a jsou ochotni pomáhat druhým. Vždyť láska a pomoc bližním jsou základním pilířem našeho společenství už několik tisíc let.
Z vybraných peněz plánujeme financovat nově vznikající aktivity v Domově sv.Josefa v Riegrově ul. 652 v Roudnici n.L.
Ještě jednou děkujeme .
                 Vedení FCH Roudnice n.L.  Novoroční výstup na horu Říp 2010
Krásný rok 2010 a v něm hodně klidu, zdraví a dobré vůle 
     vám všem přeje  Jiřina Michovská
 


nahoru

 

 

 

 

 

Česky English Deutsch Netherlands

Geoportál Misys-Web (kliknutím na obrázek se dostanete na geoportál, kde je k dispozici řada základních témat, např. ortofotomapa, topografická mapa, historická mapa, čísla popisná, katastrální mapa a mapy bývalého pozemkového katastru, ve spojení s nahlížením do katastru nemovitostí ČÚZK).

geoportal_new2.jpg 

Svoz odpadu 

Zimní svoz:
od 1.1. do 30.4. 
a od 1.11. do 31.12.
ve čtvrtek každý týden.

Letní svoz:
Od 1. 5. do 31. 10. ve čtvrtek každých 14 dní.

Svoz probíhá cca od 6 hodin ráno.

Vyhledat v textu

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch

OČKOVÁNÍ PSŮ
starších 3 měsíců proti vzteklině se koná ve středu 17. dubna 2019 v 16.00 hodin u Obecního úřadu Ledčice.

Čištění komínů se bude provádět ve dnech 3. 5. 2019 a 4. 5. 2019
Cena vyčištění komínu včetně vystavení revize podle vyhlášky č. 91/2010 Sb. činí 450,- Kč. Zájemci se mohou přihlásit na Obecním úřadě v Ledčicích, na tel. č. 315 765 513.

čarodějnice 2019.jpg 

jarní koncert 2 2019.jpg

Inzerce

příspěvků: 47

Diskusní fórum

příspěvků: 271

Návštěvnost stránek

195842