2016/2017

Děkujeme rodičům Kíti za sladkosti pro děti a rodičům sourozenců Kubíka a Máti  a rodičům Elišky za pomoc s vynášením věcí z autobusu!

6. den na škole v přírodě

     Na páteční ráno se každý z nás těšil. Čekal nás výlet na Karlštejn a poté  návrat domů. Počasí nám přálo. Viděli jsme hrad zvenku i zevnitř a také moc hezký  model hradu, na kterém nám průvodkyně popsala všechny části a pověděla zajímavé informace. Škola v přírodě utekla jako voda a teď už jsme doma. Všude dobře, doma nejlépe!

 http://zsledcice179.rajce.idnes.cz/Skola_v_prirode6/

 

5. den na škole v přírodě

     Ve čtvrtek jsme se odpoledne vydali do lanového parku. Průvodce parku nám řekl základní pravidla, poté si nás rozdělil do dvou skupin. Překonávali jsme nelehké překážky, skákali, sjížděli a prolézali. Užili jsme si přitom hodně zábavy. Večer proběhla diskotéka a po ní jsme zalezli do svých postýlek.

 

http://zsledcice179.rajce.idnes.cz/Skola_v_prirode5/

4. den na škole v přírodě

     Středa nám utekla rychle. Trochu se ochladilo a na koupání v bazénu už to nebylo. Po vyučování jsme si pohráli na dětském hřišti a zaskákali na nafukovacím hradě. Po poledním klidu si starší žáci připravili pro ostatní šipkovanou s pokladem. Ve čtyři hodiny už na nás čekal pán na bowlingu a v krátkosti nám pověděl, jak se bowling hraje. Strávili jsme zde dvě hodiny. Někteří si bowling vyzkoušeli úplně poprvé a byli nadšeni, jak jim to pěkně jde. Večer jsme měli "povídací a hrací". Usnuli jsme stejně jako obvykle. Zítra nás čeká pěší výlet, ale kam to bude, je překvapení. 

Odkaz na fotografie: http://zsledcice179.rajce.idnes.cz/Skola_v_prirode4

 

 

 

3. den na škole v přírodě

     Dnešní den byl opět slunečný. Před obědem po učení jsme se osvěžili v bazéně a po obědě jsme vyrazili na Drtinovu rozhlednu, která se nachází na vrcholu Besedná. 200 m před rozhlednou jsme se museli otočit, jelikož nás tlačil čas večeře. Ušli jsme 8.88 km. Byla to velmi příjemná procházka lesem. Nacházeli jsme plno známých i neznámých druhů rostlin. Po večeři někteří z nás naskákali do bazénu, jiní dováděli na dětském hřišti. Naše děvčátka také pilně cvičila na Dětský den, který se koná 3. června v Ledčicích a 10. června v Nové Vsi.  Zítra nás čeká bowling, na který se všichni moc těšíme!

 

http://zsledcice179.rajce.idnes.cz/Skola_v_prirode3/

 

2. den na škole v přírodě

      Ráno jsme měli královskou snídani, kterou málokdo z nás zažil. Pak jsme se šli chviličku učit na čerstvý vzduch. Před obědem jsme si zasportovali a po obědě nás čekala vycházka po okolí. V nedalekém lese jsme postavili domečky pro skřítky a další tvorečky.  Po večeři nás čekala Pyžamová party, na které jsme si zatančili a užili spousty legrace. Teď již většina z nás podřimuje (21:52) a těší se, co nového jim nový den přinese. Odkaz na fotografie zde:

http://zsledcice179.rajce.idnes.cz/Skola_v_prirode_Zivohost_2.d./

 

 

1. den na škole v přírodě

 

     Cestou na školu v přírodě jsme se zastavili v Tvrzi Hummer.  Ujal se nás moc milý moderátor a hned na začátku jsme od něj dostali dárečky, které jsme se sami vydali hledat po areálu. Prolezli jsme si  pak několikrát dřevěný hrad, zaskákali na nafukovacím hradě, krmili stále hladového rytíře barevnými míčky, zkusili si lukostřelbu, stříleli z praku, namalovali obrázky do soutěže a soutěžili jako o život. Kolem třetí hodiny odpoledne jsme se vydali směr Živohošť za novým dobrodružstvím. Tady na nás čekal hotel a hned po zabydlení dobrá večeře - rajská omáčka, knedlík nebo těstoviny a velmi dobrá šťáva dvojí barvy. Po večeři jsme se prošli v okolí a nyní se už pokoušíme o noční klid, ale moc nám to nejde (21:34). První den byl prima, někteří z nás tento den nazvali "žužovým".

 

Fotografie zde:

http://zsledcice179.rajce.idnes.cz/Skola_v_prirode_Zivohost/

 

 

 

 

 

 

Menu

25. 6. Ivan

Zítra: Adriana

 

 

priloha_1326750995_2_Vzor publicity cíl 172 - distanční výuka (1).jpg

 

priloha_1326750995_4_Vzor publicity cíl 173 a 174 současně.jpg

 

priloha_1326750995_5_Vzor publicity cíl 174 - digitální učební pomůcky_page-0001.jpg

 

A3-plakat-publicita_ZS a MS Ledcice.jpg 

NPO-jpg.jpg

 

 

priloha_997420833_4_Příloha4_MŠMT-Plakát A4 k publicitě NPO-1.jpg

 

 

srdce_placka_ovoce_a_zelenina_200.jpg

 srdce_mleko.jpg

 

viceboj.png

 logo_cteni_pomaha.jpg

logo--recyklohrani_385x395.jpg

dbc22657.jpgsportuj-ve-skole-rgb-2000px.jpg

 

1200px-Football_Association_of_the_Czech_Republic_logo.svg.png

Image.jpg

Napište nám

příspěvků: 49

Návštěvnost stránek

057696