2018/2019

 

 21. 6. 2019 - den odjezdu

Po snídani jsme si dobalili věci a náš autobus si to namířil rovnou na Jičín. Navštívili jsme Rumcajse, Manku a Cipíska, zahráli si na dětském hřišti, ochutnali italskou zmrzlinu a hurá domů. Další škola v přírodě je za námi!

 

https://zsledcice179.rajce.idnes.cz/SVP_MalaSkala_posledni_den

 

20. 6. 2019

Čtvrteční den jsme zahájili po bohaté snídani stavbou domečků v lese u veliké louky, blízko skal. Po obědě jsme všichni popřáli Daníkovi R. k jeho desátým narozeninám a na oplátku všechny děti Daník pohostil točenou zmrzlinou. Naposledy jsme se vykoupali v Jizeře, zahráli si na beach pláži míčové hry, dokud nás nevyhnala bouřka. Večer jsme se sešli na tanečním "koberci" a zatančili si. Přidali se k nám i účastníci německého zájezdu (středoškolští studenti). Na vlastní kůži si děti otestovaly, jak jsou na tom s používáním anglického jazyka, neboť účastníci německého zájezdu mluvili výbornou angličtinou. Snad je tento zážitek pozitivně ovlivní k dalšímu studiu angličtiny. Všichni spokojeně ulehli do svých postýlek a nyní už spí ( 22:36 hod).

https://zsledcice179.rajce.idnes.cz/SVP_MalaSkala5.den

 

 

19. 6. 2019

Dnešní celodenní výlet se povedl. Počasí nám přálo. Vyrazili jsme hned po snídani do Zrcadlové kozy.  Šli jsme 6 kilometrů po cyklostezce, lesem, loukami, podél řeky Jizery. Koupali jsme se, občerstvili, zaskákali na trampolíně a nazpátek jsme jeli výletním vláčkem. 

 

https://zsledcice179.rajce.idnes.cz/SVP_Mala_Skala4.den

 

18. 6. 2019

Úterní den je za námi. Navštívili jsme infocentrum, ochladili v řece a pochutnali jsme si na zmrzlině. Po velmi chutné večeři (borůvkových knedlíkách) jsme si zatančili na pyžamové party. Teď už všichni spíme (22:37 hod).

https://zsledcice179.rajce.idnes.cz/SVP_Mala_Skala_3._de

 

 

17. 6. 2019

V půl osmé jsme vstali a v osm nasnídali  (každý si naložil na talíř dle své libosti). Pak jsme si provětrali mozkové závity a odpoledne jsme se šli vykoupat a potom vyrazili na skalní hrad Vranov - Pantheon. Při zpáteční cestě jsme se opět osvěžili v řece Jizera. K večeři na nás čekal oblíbený řízek "kuřízek", nové brambory a zeleninová obloha. Kdo ukázal prázdný talíř, dostal kopeček zmrzliny stejně jako po obědě. Bylo hezké počasí, a tak jsme si vyšli na dětské hřiště. Ve 21.00 jsme byli již vysprchovaní a připravení do postýlek. Dobrou noc!

Odkaz na fotografie: https://zsledcice179.rajce.idnes.cz/SVP_Mala_Skala_2._den

 

 16. 6. 2019 

I přes mírné zpoždění náš autobus vyrazil směr Staré Hrady. Měli jsme objednanou prohlídku ve sklepení a na půdě. Všude nás obklopovaly moc pěkné dřevěné loutky malých i velkých rozměrů. Doprovázely nás dvě čarodějky a jedna nás dokonce naučila létat na koštěti. Po druhé prohlídce nás přepadl velký déšť, a tak jsme museli z batohů vyndat své pláštěnky. Po chvíli pršet přestalo a my se vydali do hotelu. Po večeři, za prázdný talíř kopeček zmrzliny :-)  jsme trochu prozkoumali okolí a nyní již většina z nás spí (22:03 hod.).

Odkaz na fotografie z dnešního dne: 

https://zsledcice179.rajce.idnes.cz/SVP_Mala_Skala_1._den

Menu

PC110070[1].JPG[1].jpg

Všem návštěvníkům přejeme příjemné chvilky na těchto stránkách.

Na tvorbě stránek se podílí:
Martina Sypecká
Ivana Šindelářová
Eva Kučerová

 

5. 6. Dobroslav

Zítra: Norbert

 

NPO-jpg.jpg

 

 vzor-MSMT-Letak-pro-publicitu-NPO-DIGITALIZUJEME-SKOLU_0.jpg

priloha_997420833_4_Příloha4_MŠMT-Plakát A4 k publicitě NPO-1.jpg

"Moje moderní škola III"

REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU:
CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020485
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat:
- personální podpora
- osobnostně sociální a profesní - rozvoj pedagogů, aktivity -        rozvíjející ICT
- extrakurikulární a rozvojové      aktivity
- spolupráce s rodiči dětí/žáků.

Výstřižek.PNG

 

srdce_placka_ovoce_a_zelenina_200.jpg

 srdce_mleko.jpg

 

viceboj.png

 logo_cteni_pomaha.jpg

logo--recyklohrani_385x395.jpg

dbc22657.jpgsportuj-ve-skole-rgb-2000px.jpg

 

1200px-Football_Association_of_the_Czech_Republic_logo.svg.png

Image.jpg

Napište nám

příspěvků: 50

Návštěvnost stránek

055495
zapati.jpg