Informace o dopravním opatření pro linky 617, 620 a 646 v souvislosti s částečnou uzavírkou mostu TGM v Kralupech nad Vltavou:
- od 3. 10. 2022 do 27. 10. 2022
- z důvodu tíživé dopravní situace na mostě TGM v Kralupech dochází ke změně jízdního řádu linek 617, 620 a 646
- cílem úpravy jízdních řádů je eliminace zpožďování spojů. Autobusy se nyní vlivem zdržení v kyvadlově řízeném úseku se semafory velmi zpožďují
- ostatních linek projíždějících přes most TGM v Kralupech nad Vltavou se úprava jízdních řádů netýká
Linka 617:
617_JR_20220310.pdf
- většina spojů od Slaného/Nelahozevsi v pracovní dny je ukončena v zastávce „Kralupy n. Vlt., žel. st.“ a NEJEDE do zastávek „Kralupy n. Vlt., kulturní dům“, „Kralupy n. Vlt., Synthos“ a „Kralupy n. Vlt., obchodní centrum“
- běžně do všech zastávek nadále pojedou dva ranní spoje ve směru Kralupy + všechny večerní a víkendové spoje (omezení se jich nedotkne)
- ranní spoj do Kralup v pracovní dny je z provozních důvodů výchozí až ze zastávky „Nelahozeves, Tukové záv.“ v 6:15 (nejede v 6:14 ze zastávky
„Nelahozeves, u kaštanu)
Linka 620:
620_JR_20220310.pdf
- všechny spoje linky 620 jedou objízdnou trasou MIMO zastávku „Kralupy n. Vlt., kulturní dům“
Linka 646:
646_JR_20220310.pdf
- vybrané spoje linky 646 v pracovní dny jedou objízdnou trasou MIMO zastávky „Kralupy n. Vlt., kulturní dům“ a „Kralupy n. Vlt., Lobeček, rozc.“ (jedná se o spoje, které dnes jezdí po dálnici D8 mimo Veltrusy)
- v běžné trase jsou zachovány spoje vedené přes Veltrusy a Staré Ouholice
- všechny večerní a víkendové spoje jsou bez omezení
- na lince vstupuje v platnost i výluka v souvislosti s uzavírkami mezi městem Kralupy nad Vltavou a obcí Holubice;