Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 13. 4. 2006 9:48
  archiv

  Ubohost [Obec Ledčice,Jiřina Michovská]
  9.1.2006 10:33
  Především mi připadá "ubohé", že se pisatel nedokázal podepsat.
  Jestliže se tato událost stala vinou obce, proč poškozená osoba nás dosud nekontaktovala za účelem dalšího řešení?
  Zároveň upozorňujeme, že je to první a poslední anonym, na který reagujeme.

  Ubohost [power.online]
  2.1.2006 19:09
  Příde mi divné že de starší pani na nakup a zpátky se vrací se zlomenou panví.(Kde upadla?No přeci u zastavky když se rozlížela jestli nejede auto).Myslim si že by bylo dobré posypat cesty aspon tim pískem.Nebo se to začne sypat až nekoho přejedou?Nebo to mame po večerech delat my?

  Posip cest a silnic [Zaruba Vilem]
  2.1.2006 12:35
  Z jakeho duvodu se silnice a cesty v zime nesypou piskem me pripada ze tady auta vubec nejezdi napriklad vedle bytovek se nesype vubec.


 • 13. 4. 2006 9:49
  archiv

  Aktuality - odpověď [Obec Ledčice , Jiřina Michovská]
  13.1.2006 14:02
  Jsem potěšena Vaším zájmem o webové stránky obce Ledčice,a že Vám věci týkající se naší obce nejsou lhostejné. Pokud pravidleně navštěvujete naše stránky, jistě jste nepřehlédl, že se průběžně upravují. Přiznávám, že některé články jsou zastaralé, ale byly přetaženy z původních a to jen proto, aby nové nezůstaly bez textů. Naopak některé informace a údaje zůstanou stejné a jen proto, že jsou stálé a nemění se . Jiné z hlediska legislativy prostě změnit ani nemůžeme. Co se týká připomínky o účelnějším vynaložení finančních prostředků musím říci ,že jsme měli dvě volby a to:
  1)Zadat celkové vypracování a údržbu webových stránek odborné firmě, které bychom také patřičně zapalatili.
  2)Spravovat webové stránky sami v době svého volna a bez nároků na honorář.
  Zvoli jsme variantu č.2.
  Ještě bych chtěla podotknout, že nové stránky jsou v provozu od 1.12.2005 a na jejich průběžnou opravu nám po každodenní práci zbývá jen málo času.

  Aktuality [Rác Dušan]
  12.1.2006 14:51
  Dobrý den,
  stránky jsou opravdu o mnoho lepší než předešlé.
  Musím si ale položit otázku,zda jsou k něčemu užitečné.Změnil se desing,ale obsah ne!!! Články a zprávy jsou staré snad dva roky. To se od té doby nic v obci nepřihodilo? To můžete vynaložené prostředky využít na něco užitečnějšího. Přeji hezký den

  Posip cest a silnic - odpověď [O bec Lecice, Jiřina Michovská]
  11.1.2006 12:26
  Posyp a čištění chodníků upravuje v naší obci Vyhláška obce Ledčice č.4/2000 o zajištění schůdnosti a sjizdnosti místních komunikací, kterou najdete na www.lecice.cz, v menu Obecní úřad/vyhlášky.Pokud Vaše připomínka byla oprávněná a v souladu s vyhláškou, měl jste kontaktovat pracovníka OÚ , který by učinil nápravu.
  Za svou osobu mohu říci, že jsem osobně komunikace kontrolovala a zajištovala, aby i v době svátků byl včas z komunikací odhrnut sníh. Ovšem samozřejmě je možné , že některé nedostatky byly přehlédnuty a za to se omlouváme.Uvítáme , když nás včas na oprávněné nedostatky upozorníte.


 • 13. 4. 2006 9:50
  archiv

  Re: Rác Dušan [Ledčičák]
  18.1.2006 13:07
  Už sem myslel, že se nikdo neozve, ale potrefená husa se vždy ozve, že? Jediné co mě vadilo na dotazích bylo to jak arogantně byli napsané!!! Jde to napsat i normálně! A k mým podpisům: Nepodepisuju se protože máme přece demokracii už sedmnáct let. Hezký den přeji!

  Re: Poděkování [Rác Dušan]
  17.1.2006 14:30
  Milý Ledčičáku,
  já jsem nikoho nekritizoval,ale položil jsem jen otázku na kterou mi bylo odpovězeno. Pro mě je spíš zabedněnost a ubohost to,že se po 17 letech demokracie bojíš pod svůj názor podepsat. Co je ubohé na tom ,že se někdo zeptá,proč si má rozbít hubu na ledovce? Starostka dostatečně odpověděla a je to ok. Nikdo tady práci úřadu zatím nehaní! Tak pořádně čti a pokus se příště podepsat (neboj,nic se Ti nestane) Nazdar

  Poděkování [Ledčičák]
  16.1.2006 11:26
  Předem této zprávy, bych chtěl poděkovat všem zaměstnancům Obecního úřadu a především paní starostce za svělé počínání v roce 2005 a přeji stejně úspěšný rok 2006. Co¨mě však zaráží je zabedněnost některých občanů Ledčic, po tom co jsem si přečetl tuto diskuzi typu "UBOHOST", "AKTUALITY" a "POSIP CEST A SILNIC", člověk by musel být slepý, aby si nevšiml co se za poslední dobu v obci udělalo za kus práce a myslím, že ubohost je spíše to co sem někteří napsali.Přeji hezký den a děkuji za možnost se vyjádřit.


 • 13. 4. 2006 9:53
  archiv

  Černouček [Bucek]
  25.1.2006 23:06
  Zdravím paní starostku ,že zavedla do vaší obce NET je dobře jsem z Černoučka ,sice u nás je taky sít,ale vaše je výhodnější nevíte náhodou zda provozovatel nepočítá i se zavedením k nám?Děkuji BUCEK

  Bazar - soukromá inzerce [Tomáš Petržilka]
  25.1.2006 12:05
  Dobrý den,
  šlo by na tyto stránky doplnit servis pro občany Ledčic, cosi jako inzertní rubrika prodám/koupím/věnuji apod ?

  Internet [Tomáš Petržilka]
  19.1.2006 23:23
  Chci poděkovat všem, kdo se zasloužili o obecní internet. Je to opravdu dobrá věc. Jsem spokojen.
  Takže děkuji. :-)
  Petržilka


 • 13. 4. 2006 9:53
  archiv

  Studium [Artur Petržilka]
  29.1.2006 13:42
  Je tak to si dokazu predstavit jak hledas a stahujes ty referaty a ctenarske deniky vid? ;) :D

  reakce na hraní na písečku [Anna Holubová]
  29.1.2006 08:29
  Jestli všichni mají takové problémi tak by mě zajímalo jestli mají taky čas na něco jiného než si hrát na písečku, ale to je můj názor vždyť sem jen nezletilá že! Jinak chci moc poděkovat za obecní internet, protože mi ulehčuje moje studium.

  2 Bucek [Artur Petržilka]
  29.1.2006 00:12
  No jako mozna je levnejsi, ale ja bych se priklanel k rychlejsi odezve na server ;)

  MAZEC [Artur Petržilka]
  28.1.2006 23:53
  Ty jo to je husty ty hadky, nebo jak jinak by se to dalo nazvat tam dole s tim posypem :D


 • 13. 4. 2006 9:53
  archiv

  internet [zaruba]
  14.2.2006 18:21
  kdyz se tak pekne starate o Ledcice tak budete urcite tak hodna a konecne sem nekoho poslete na nas internet protoze to bych se tady mohl prosit na kolenou a stejne nikdo nepride.A ja si neco platim tak aby to slo a ne aby to neslo a jeste se staral o vecy o ktere se starat nemam.Dekuji

  Ledcicaku?? [Artur Petržilka]
  8.2.2006 22:34
  cozee :-O to bylo na koho?? :D

  Ledcicaku!!!! [Zaruba Vilem]
  5.2.2006 18:57
  Kdyz jsi Ledcicak tak se podepis.Je sice demokracie ale porad si rikame jmenem.Tak uz se prestan bat.Cau

  Černouček(Bucek) [Obec Ledčice,Jiřina Michovská]
  30.1.2006 15:50
  K Vašemu dotazu sděluji, že provozovatelem je Obec Ledčice a možnost připojení uživatelů z blízkého okolí k naší síti jsme zvažovali již při výstavbě. Samozřejmě to není vyloučené, otázkou je však dostupnost signálu. V případě, že signál je dostatečný, obraťte se na tel.číslo 604 428 731, které je také uvedeno v menu Internet/Technická podpora. Pokud signál není dostupný a našlo by se více zájemců ve Vaší obci, byli bychom vzhledem k předpokládané investici ochotni vstoupit do jednání s Obecním úřadem v Černoučku.

  Bazar-soukromá inzerce-odpověď [Obec Ledčice,Jiřina Michovská]
  30.1.2006 13:47
  Děkujeme za Váš podnět, který jsme zvážili a prověřili možnosti zavedení takovéto služby.Od 30.1.2006 je vytvořena nová rubrika s názvem Inzerce.Věříme, že bude k užitku našim občanům.


 • 13. 4. 2006 9:54
  archiv


  Odpověď - Volné pracovní místo (za Obecní úřad Jiřina Michovská)

  Vážená paní Bušilová, k Vaší zprávě sdělujeme, že výběrové řízení na místo vychovatelky do školní družiny zatím vypsáno nebylo a výběr na toto místo se uskuteční až po ukončení konkurzu na místo ředitele školy. V inzertní rubrice bychom samozřejmě uveřejnili požadavky na volná pracovní místa, pokud by jsme jako zaměstnavatel takovéto požadavky měli, případně tehdy, kdyby nás někdo z ostatních zaměstnavatelů o to požádal. Pro snazší orientaci a hledání volných pracovních míst jsme zařadili na webové stránky naší obce do menu Obecní úřad/ Odkazy. Zde najdete aktivní odkaz na stránky MPSV ČR s aktuální nabídkou volných pracovních míst podle Vámi zadaných požadavků.


  Volné pracovní místo ( Vlasta Bušilová )

  Dobrý den, zaslechla jsem, že bylo vypsáno Výběrové řízení na místo družinářky v naší škole. Pečlivě jsem prošla jak stránky OÚ tak školy, ale žádné informace jsem nenašla. Zajímalo by mě jaké jsou na toto místo požadavky, co všechno by měl uchazeč splňovat a do kdy je možné podávat přihlášky?V souvislosti s tím mě napadlo, že vedle již zřízené Inzertní rubriky /prodám, koupím/ by jistě dost lidí uvítalo také inzerci na volná pracovní místa.
  Děkuju Bušilová


  Odpověď ( za Obecní úřad - Jiřina Michovská)- lampa u truhlarny ( zaruba ml.)

  Děkujeme za upozornění na závadu lampy VO u čp.56. Veřejné osvětlení prochází pravidelnou měsíční kontrolou, při které jsou vzniklé závady odstraňovány. Doporučujeme standardní postup nahlášení poruchy - buď osobně nebo telefonicky na t.č. 315 765 513 zaměstnanci Obecního úřadu.


  Odpověď (za Obecní úřad-Jiřina Michovská)-Internet v Ledčicích(Stanislav Charvát)

  K příspěvku pana Stanislava Charváta sdělujeme , že byl vyřazen z důvodu skryté reklamy, která nepatří do rubriky Diskuzního fóra. Dále na základě našeho předchozího upozornění byly vyřazeny všechny příspěvky nepodepsané, podepsané přezdívkou nebo jinak obecně neidentifikovatelné.


  lampa u truhlarny [zaruba ml.]
  17.2.2006 18:56
  Vec verejna.... lampa nesviti u truhlarny na cestu po ktere chodim vetsinou vecer.Byl bych rad kdyby jste se na to podivala.Neni to moc prijemne chodit po tme na ledu popr.v blate.Dekuji vam za pochopeni.

  Internet-odpověď [Obec Ledčice, Jiřina Michovská]
  15.2.2006 13:45
  Vážený pane Zárubo, jako návod k řešení technických problémů s připojením k internetové síti slouží v menu Internet/Technická podpora, kde je uvedeno několik kontaktů, na které se můžete s vaším konkrétním problémem obrátit. Sám z vlastní zkušenosti víte, že nahlášení problému je řešeno a také tomu tak bylo ve Vašem případě, který jste ohlásil. Sama jsem ověřovala, zda byl Váš problém s technickou podporou řešen. Mgr.Paškem mi bylo sděleno, že problém, který se u Vás vyskytl, řešil a zjistil, že nebyl způsoben závadou v naší síti LedciceNet, ale v síťovém zapojení Vašich dvou počítačů,připojených ve stejnou dobu k internetu. Tento způsob není standardní a je nutné přídavné zařízení. V pondělí 13.2. si od IDC p.Záruba ml. odvezl a zapojil přídavné zařízení pro připojení více počítačů. Při předávce zařízení Mgr.Pašek vše vysvětlil a při zapojení u Vás doma telefonicky pomáhal s konfigurací. Je nutné také počítat s tím, že rychlost předplaceného produktu se tímto zpomalí. Na tyto skutečnosti jste byl předem upozorněn. Pokud chcete rychlejší připojení,musel by jste mít předplacené produkty na každý počítač zvlášť. Vzhledem k tomu, že se pohybujete téměř pravidelně v blízkosti obecního úřadu,uvítala bych raději,kdyby jste záležitosti takovéhoto charakteru sdělil osobně a nezatěžoval tím rubriku Diskusního fóra, která dle našich představ měla sloužit především k diskuzi o věcech veřejných.


 • 13. 4. 2006 12:11
  archiv - Moderátor
  Volně pobíhající psi

  Dobrý den.
  Jistě nejsem jediná, komu vadí volně pobíhající psi. Chtěla bych vědět, jakým způsobem se dá tato situace řešit.
  Děkuji Polmová

  Vážená paní Polmová,
  samozřejmě i nám vadí volně pobíhající psi po obci. Omluvitelné je, když se někdy stane a majiteli pes uteče, aniž by o tom věděl. Takovou záležitost řešíme domluvou. Neomluvitelné je, pokud se tak děje s pravidelností. Pak je na místě předvolat majitele psa do Přestupkové komise a v souladu s platnou legislativou jej pokutovat. Pro předvolání majitele psa, který porušil Obecně závaznou vyhlášku obce Ledčice, je třeba znát jeho totožnost, což není vždy jednoduché, ale také osobu, která dosvědčí, že pes skutečně v obci pobíhal a to je velký problém. Většina občanů, kteří nahlásí, že po obci pobíhal pes pana XX, už méně je ochotná jít svědčit do Přestupkové komise. Bohužel není možné jen na Obecním úřadě nahlásit, že například něčí pes včera pobíhal po obci. Tato situace se dá řešit tím, že majitelé psů budou plnit své povinnosti, které jim vyplývají z pořízení si vlastního psa a ostatní občané, kteří znají majitele volně pobíhajícího psa, věc písemně ohlásí a budou ochotni jít v této záležitosti svědčit do Přestupkové komise.
  Jiřina Michovská


 • 19. 4. 2006 14:51
  Bížová
  výběrové řízení

  dobrý den,chtěla jsem se informovat,zda budou podrobnosti o níže zmíněném výběrovém řízení na místo vychovatelky do školní družiny rovněž zveřejněny na ledčických internetových stránkách podobně jako na ředitele ZŠ.Děkuji za odpověď K.Bížová


 • 20. 4. 2006 8:31
  Jiřina Michovská
  Výběrové řízení

  Vážená paní Bížová,
  výběrové řízení na místo vychovatelky do školní družiny bude plně v kompetenci nového ředitele základní školy. Bude záležet tedy na něm,jakou formu zvolí.Předpokládáme,že bude zájem o výběr z více uchazečů a tak ze strany obce není problém nabídku i požadavky zveřejnit na našich webových stránkách.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů