Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 21. 9. 2006 12:52
  Petr Holíček
  Ledčické noviny - toto vydání skvělé

  Děkujeme za tak perfektní informace.Jen tak dál.


 • 13. 10. 2006 16:24
  David Sirový
  Pozdrav rodné vísce

  Dobrý den, Vážení obyvatelé Ledčic. Pro mnohé z Vás je moje jméno pravděpodobně již neznámé, ale jako rodák Ledčic, který sem přestal před 10ti lety dojíždět projevuji veliké potěšení že se někdo chopil příležitosti a pro Ledčice vytvořil, či nechal vytvořit Internetové stránky.Zdravím tímto všechny obyvatele i svého člověka z přízně:-)


 • 30. 10. 2006 14:39
  Jana Živná
  Vítání občánků.

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat kdy bude Vítání občánků. Kontaktujte mne na info@babylife.cz nebo ma 728245880 v případě zájmu o sponzorský dar pro malé spoluobčánky :). Děkuji za odpověď.


 • 2. 11. 2006 10:24
  Michovská
  Vítání občánků

  Vítání nových občánků Ledčic se uskuteční 17.listopadu od 14.000 hod. v kulturní místnosti ZŠ Ledčice (vchod dvorem). Děkujeme za Vaši nabídku sponzorského daru a určitě Vás budeme kontaktovat.


 • 31. 1. 2007 16:44
  fotbal fans
  fotbal v Ledčicích?

  Bude v Ledčicích ještě někdy fotbalové mužstvo mužů(složené alespon z části z Ledčických mužů)? Tam kde neni fotbal jako kdyz chcipnul pes.


 • 25. 2. 2007 20:33
  Jiřina Michovská
  fotbal fans

  Není pravdou, že fotbal v Ledčicích není. Pokud vím, stále naši obec dobře reprezentují žáci a domnívám se, že obec propagují lépe, než družstvo mužů v minulých letech. To, zda budou muži ještě v Ledčicích hrát, je jen na nich. Ti, kteří mají zájem hrát, musí také vyvinout vlastní iniciativu a něco pro fotbal v Ledčicích udělat. Samotná registrace fotbalového mužstva není tak složitá, o poznání těžší je, aby při jednotlivých utkáních bylo ochotno alespoň 11 hráčů zápas odehrát. Přesto věřím, že v Ledčicích družstvo mužů bude zanedlouho hrát. Máme zde již několik dorostenců, kteří prošli ledčickým žákovským družstvem a ti o fotbal mají zájem.


 • 12. 4. 2007 16:27
  Stanislav Charv8t
  Odvoz odpadu

  Zajímalo by mě, proč k odvezení odpadu z popelnice potřebuji jakousi cedulku s číslem bez které popeláři odmítají popelnici vyprázdnit. Domnívám se ,že je naprosto dostačující mít zaplacený paušál který zahrnuje vyvezení odpadu 1x týdně po dobu jednoho roku a popřípadě mít označenou popelnici nějakou identifikační NÁLEPKOU . Nedá se s touto metodou která pochází asi ještě z doby kamenné něco udělat ? Opravdu mě nebaví každé 3 týdny myslet na to ,že již nemám identifikační známku, nebo zda lísteček zastrčený pod víko popelnice neulétne a já svou popelnici odpoledne najdu plnou.
  Předem děkuji za odpověď
  S.Charvát


 • 13. 4. 2007 11:50
  David S.
  Aleši, vše nej k svátku

  Všechno neklepší k svátku všem Alešům, hlavně Alešovi Sirovému:-)


 • 14. 4. 2007 15:08
  David
  Odvoz odpadu [Stanislav Charv8t] odpoved

  Vyprdni se na cedulky stejne tady nic nevyresis
  :-)


 • 19. 4. 2007 19:08
  Jiřina Michovská
  Odvoz odpadu

  Metoda vyvěšování známek s čísly zcela určitě nepochází z doby kamenné, ale má svůj význam jak pro obec, tak i pro každou domácnost. Jednak evidencí těchto známek získáváme informace o množství odpadu vyprodukovaného jednotlivými domácnostmi a také, jak se odpad třídí. Dále známky slouží k tomu , aby firma, která zajištuje odvoz odpadu účtovala jen to co skutečně odvezla. Nebylo by pro obec nic jednoduššího, než nesledovat množství odvezeného odpadu a rozúčtovat občanům to co firma vyfakturuje. Snažíme se, aby občané, tedy i Vy, platili jen to, co je nezbytně nutné. Všechny tyto informace slouží také ve výkaznictví, které obec každým rokem podle zákona musí odevzdat. Dále také zpracovává čtvrtletní výkazy pro firmu EKO-KOM, se kterou obec spolupracuje v oblasti tříděného odpadu.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů