Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 26. 2. 2008 21:35
  (jj)
  klubovna

  já souhlasim s Máťou...ale vám se to řekne,když si sedíte v kabinách.....a dospělého není potřeba si myslim...když tam bude někdo rozumný třeba jako je někdo od 15.let tak by to bylo dobrý


 • 26. 2. 2008 21:46
  Nikola

  já souhlasim s Máťou myslim ze ma pravdu a nekdo rozumný se vzdycky najde a nemusi to bejt dospelý ale třeba někdo nad 15 let...


 • 29. 2. 2008 11:30
  jaa

  Celý je to blbost, a chtěl bych ještě vidět kdo by tam nakupoval ty věci. A jak jsem psal minule, nikdo by to tam zadarmo nehlídal.


 • 1. 3. 2008 13:33
  Marcela Polmová
  Poděkování

  Dobrý den,
  velmi mě potěšilo, že naše obec zlevnila internetové připojení. Jsem opravdu moc ráda a tímto děkuji.


 • 2. 3. 2008 0:46
  Jarda
  klubovna [(jj)]

  Jen jsem čekal za jak dlouho se někdo ohradí přesně tímhle jako jsi napsal(a) ty... Téma kabiny. Řekl bych, že asi málo víš o tom, že kabiny jsou nám přístupné jen z dobré vůle některých lidí a za určitých podmínek a určité dohody... A pokud já si vzpomínám, tak se na obecním úřadě ani neobjevila žádná "žádost" nebo návrh klubovny, pouze se o ní mluví ve stylu "Jo klubovna by byla dobrá", a tím vše opět končí... Dohadovat se tu můžem jak chceme, lepší by bylo vyjádření nějakého zástupce obce na toto téma (např. paní starostky), ať vidíš, že tu "neplácám" žádné mé výmysly.


 • 2. 3. 2008 14:37
  Markéta H.
  moštárna

  Mohu se zeptat na co je v Ledčicích moštárna???Nikdy jsem tam neviděla někoho tam pracovat.


 • 2. 3. 2008 15:48
  Jarda
  moštárna [Markéta H.]

  Jestli narážíš na moštárnu, jako na budoucí klubovnu tak se s tímhle plánem asi hodně rychle rozluč...


 • 2. 3. 2008 21:16
  jaa
  Moštárna

  Ale pravda je kdyby se někdo třeba zeptal paní starosty nějaká skupina lidí, jestli by si mohli moštárnu vyklidit, převzít atd.. Jako menší klubovna by to stačilo, ale nevim nevim jestli by někdo, jak bych to řekl pučil moštárnu malím dětem.


 • 2. 3. 2008 22:54
  Jarda
  Moštárna [jaa]

  Právě, zde je ten problém, neznám nikoho, kdo by zodpovídal za aktivity v této klubovně... Řekl bych, že toto téma je předem uzavřená kapitola. A nebudu si to myslet pouze já.


 • 14. 3. 2008 14:47
  Markéta H.
  Moštárna

  ne nenarážim....ja se jenom ptám na co je tu moštárna


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů