Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 10. 8. 2013 22:42
  UND
  Dveře do kostela

  Dobrý den, skoro každý den chodím okolo kostela.A nelíbi jse mi rozbité dveře.A proto se ptám. On je do kostela volný přístup??Je asi zbytečné jsem psát, že se začnou ztrácet předměty na hřbitově u kostela.


 • 15. 8. 2013 14:52
  Jiřina Michovská, starostka - Moderátor
  Odezva

  Vážení spoluobčané,
  zvažovali jsme, zda e-mail ze dne 31.7.2013 z naší stránky vymazat či nikoliv. Nakonec jsme se rozhodli jej ponechat jako odstrašující příklad. Domnívali jsme se, že zavedením diskusního fóra na webu obce přispějeme k navázání kontaktů a k řešení problémů, ale v žádném případě jsme nepředpokládali, že se setkáme s pojmem kyberšikana.
  V níže uvedeném diskusním příspěvku byla zneužita zasílací elektronická adresa obce a jméno pana Milera, který není skutečným odesílatelem, nemluvě o dalším zneužití osobních údajů dotčených osob. Pátrali jsme po pravém odesílateli a zjistili IP adresu počítače, ze kterého byl příspěvek odeslán. V současné době zvažujeme, a je na zastupitelích obce, zda rozhodnou o podání trestního oznámení. Všem, kteří by snad byli v pokušení internet jakkoliv zneužít ke svým ne zrovna čistým cílům vzkazujeme, že v takovém případě budeme nuceni se obrátit na Policii ČR a podat trestní oznámení na neznámého pachatele ve smyslu paragrafu 158 Trestního řádu! Je naší povinností ochránit spoluobčany před zneužitím jejich dobrého jména.
  Než do diskuse na našem obecním webu pošlete příspěvek, přečtěte si pečlivě podmínky uveřejňování příspěvků.
  Děkujeme vám za slušnost!


 • 19. 8. 2013 6:46
  nezmar
  omluva

  p.Budkovi i cele radě se velmi omlouváme za špatný a nepovedený for již se to nebude opakovat velmi toho litujem


 • 9. 12. 2013 10:41
  Katerina Chaloupkova
  Krádež, která zahřeje

  Jsem ráda, že žiju na vesnici, kde fungují tak báječné vztahy.
  Jsem ráda, že jsou tu lidé, kteří si rádi zatopí dětskými lavičkami, a přitom se cítí skvěle, jak nad Pražáky vyzráli.
  A jak vysvětlit dětem, které si v létě nechali dřevo na vyřezávání na našem neoploceném pozemku, že přijelo několik dospělých chlapů a prostě si vybrali co potřebovali a zmizeli?
  Jediné vysvětlení je bohužel takové, že žijeme v místě, kde úcta nebydlí, kde je potřeba ostnatých plotů jako v ZOO, kde je potřeba jedině hrubou silou zjednat pořádek. Že slušnost sem nepatří, že to, jak je vychováváme neplatí pro jiné, že jsou lidé, pro které existuje jen plazma s nějakou chuťovkou na Nově, pár panáků, veselý den, kdy konečně přijdou na účet dávky a hledání příležitosti, co kde šlohnout.

  Štastné a veselé
  Kateřina Chaloupková


 • 31. 12. 2013 21:09
  Veronika
  PF2014

  Krásný NOVÝ CELÝ rok 2014,plný pohody,zdraví a štěstí!!!!!!


 • 4. 1. 2014 16:57
  Robert
  Poděkování

  Někomu z pozemku něco zmizelo,někomu přibylo,tímto bych chtěl poděkovat některým spoluobčanům za příděl odpadků na můj pozemek.Robert


 • 29. 1. 2014 0:19
  Petr Stros
  Pozemek

  Dobry den chtel bych se zeptat na pozemek ve Vasí vesnici jestli je stale jeste volny.Dekuji


 • 20. 3. 2014 19:08
  Jakub Mareš
  pomoc !!

  prosím o pomoc!! dnes tj. 20.3. mi ze zahrady uletl jestřáb lesní kdo ho spatří neprodleně prosím o zavolání na tel číslo :774 116 025 vypdada takto http://www.naturephoto.cz/fotobanka/ptaci/4750-jestrab-lesni-accipiter-gentilis.html děkuji


 • 28. 3. 2014 22:22
  Ptáčková
  Dětské hřiště

  Dobrý den, chci se zeptat jestli v Ledčičích na dětském hřišti máte dřevění model lodi jako prolézačku??????


 • 23. 4. 2014 0:50
  Štefan
  Pozdrav pro Josefa Milera

  Zdravím Pepíka Milera, vynikajícího pilota, modeláře, spravedlivého velitele, i kamaráda,..vždy rovného člověka, excelentního hokejistu, jehož rány byly hezky tvrdé.Přeju mu mnoho dalších nalétaných hodín,pokud ješte hraje hokej, pak mnoho gólů a pevné zdraví! Vzpomínky na ČB jsou hezké.
  Obec Ledčice je v dobrých rukách!

  S úctou Pišta Méry


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů