Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 25. 4. 2014 14:00
  Jana Fryčová
  malování

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli by mohl zase být kurs malování.Děkuji Fryčová


 • 29. 4. 2014 18:08
  Petr Holíček
  Svoz odpadu v letních měsících

  Vážená paní starostko plně nesouhlasím s
  letním svozem odpadků 1 za 14 dní.
  Z hygienických důvodů je to nesmysl proto že odpad v popelnících hnije jsou tam červi a plno much. Věřím, že můj nesouhlas bude mít odezvu.
  Holíček Petr


 • 17. 8. 2014 18:20
  Roman URBAN
  Hledání

  Dobrý den.Hledám touto cestou své příbuzné v obci Ledčice.Rodiče mého otce Rudolf Urban a Marie Vovsová.Jezdíval jsem k mé babičce v Lečicích jako malý kluk a pamatuji si že otec tam měl příbuzné.Děkuji za jakoukoli zprávu.S pozdravem Urban


 • 19. 8. 2014 19:29
  Miln Urban
  Re: Hledání

  Ahoj, pokud hledáš mně, tak napiš na email urban.lak@centrum.cz


 • 30. 9. 2014 11:44
  Irena Zíková
  Re: Hledání

  Ahoj Romane,já jsem dcera Rudy Urbana,takže Tvá nevlastní sestra.Můžeš mě napsat email ircazikova@sezna.cz


 • 8. 9. 2015 10:10
  Návštěvník obce
  CHODNÍKY

  Vážená paní starostko, byla jsem o tomto víkendu na návštěvě u známých ve Vaší obci Ledčice. Šla jsem se synem a s mojí malou dcerou na procházku. Dceru mám ještě v kočárku a vydala jsem se po obci. Šla jsem po novém chodníku a měla jsem co dělat abych se tam vešla já s kočárkem, nemohla jsem mít syna vedle sebe na malém kole (odstrkovadlo) a celou cestu jsem trnula , aby syn nesjel do hlubokých příkopů hned vedle chodníku. Raději jsem přešla přímo na silnici. Myslím , že chodníky máte velmi nebezpečné, jsou ouzké, kde syna jsem nemohla mít vedle sebe protože jsem se tam s kočárkem nevešla. Nedej bůh abych tam potkala druhý kočárek tak nemáme šanci se vyhnout. Dále si myslím že by tam mělo být nějaké zábradlí. Nevím zda to Vašim občanům vyhovuje, ale myslím si že je to nedořešené. Děkuji za odpověď. Kratochvílová


 • 19. 9. 2015 15:21
  Uchytilová
  Chodníky

  Naprosto souhlasím s návštěvníkem obce - p. Kratochvílovou! Chodníky se nepovedly. Podle mého názoru a pohledu mohly klidně být umístěny nad odtokovými výkopy a tím pádem mohly být i širší a nemusely se nalepovat na okraje některých domů (hlavně těch v zatáčce). Vždyť kolikrát do týdne, měsíce nebo roku je tak "velká voda", že odtokové roury jsou naplněné až po okraj? S instalací zábradlí po okraji chodníku směrem k silnici též souhlasím, protože až bude namrznuto, hrozí pády do příkopu.
  Děkuji za odpověď - Uchytilová


 • 7. 10. 2015 7:35
  Jiřina Michovská
  Re: Chodníky (Návštěvník obce) a (Uchytilová)

  Vážená paní Kratochvílová a vážená paní Uchytilová,
  těší nás Váš zájem o obec, byť nejste našimi spoluobčankami. Neskrývám, že by nás také potěšilo, kdyby se Vaše iniciativa rozšířila i do jiných oblastí, které obec provozuje a domnívám se, že jich není málo. Je velmi jednoduché celou stavbu pouhým okem prohlédnout a kritizovat. Jak tohle nebo ono by mohlo být uděláno, když nemusíte respektovat normy, vyjádření a stanoviska dotčených orgánů. Celý úsek není dokončený, proto je označený jako stavba, a tudíž až do doby uvedení do provozu (kolaudace) by se po ní neměl nikdo, kromě pracovníků oprávněné firmy, pohybovat.
  Myslím si, že až provoz této dokončené stavby ukáže, zda občanům něco přinesl či nikoliv a pak by byla na místě kritika.


 • 29. 10. 2015 10:21
  Martina Marešová
  Re: Chodníky

  Tento příspěvek je ze září ,čtu to až teď a musím reagovat , paní Uchytilová přijďte se podívat , když je velká voda k nám... číslo 28 ,,zelený domek " a není to žádná legrace , takže jsme docela rádi , že se výkopy více vyhloubily a díky tomu nám třeba voda nevnikne do domu .


 • 29. 10. 2015 14:45
  Uchytilová
  Re: Chodníky (pro M.Marešovou)

  Vy, paní Marešová, můžete být za velkou vodu ráda. Chováte husy a jinou vodní havěť a ta má alespoň v čem dovádět, není "na suchu"!


 • 29. 10. 2015 15:21
  Ledčičák
  Re: Chodníky

  paní Uchytilová mě baví :D přesně tak husa potřebuje vodu :) na jakem rybníce bydlí ona ?:D


 • 21. 9. 2015 17:56
  Fryčová
  Chodníky

  Ráda bych věděla,kdy nám konečně zahrabou ty krátery,co máme pod okny.Je to odporný pohled z okna.Rádi bychom dostali nějakou odpověd.


 • 1. 10. 2015 9:00
  Fryčová Tomášková
  Chodníky

  Jelikož se nám nedostalo žádného vyjádření ohledně rozkopání chdníku,před našim domem,tak se znovu ptám,to nestojíme za to aby někdo zjistil,že je slušnost sdělit majiteli proč se tak děje.Na odpověd je asi zbytečné čekat,


 • 7. 10. 2015 7:47
  Jiřina Michovská
  Re: Chodníky (Fryčová) a (Fryčová Tomášková)

  Vážená paní Fryčová a vážená paní Tomášková,
  velmi dobře víte z jakých důvodů se stavba před Vaším domem a ještě dalšími třemi zastavila. Vy jako jediní jste z důvodů přeložení plynovodní přípojky, měly přerušenou dodávku plynu, byť jen na krátkou dobu. I z tohoto důvodu bylo s Vámi jednáno a tudíž nemůžete říci, že nemáte informace. To, že musely být plynové přípojky u těchto nemovitostí přeloženy, nebyl náš požadavek, ale RWE a.s. - majitele dotčených sítí. My z toho rozhodně žádnou radost nemáme, nehledě, že nám to zdržuje celou stavbu, navíc přineslo spoustu administrativy a obec to bude stát další finance nad rámec rozpočtu.
  V současné době stále čekáme na vyjádření zástupců RWE ohledně středotlakého plynovodu a není v našich silách, abychom to urychlili, i když se o to usilovně snažíme.
  V současné době v obci probíhají tři akce z dotačních titulů a já opravdu nemám čas na to, abych každého majitele nemovitosti dotčeného touto stavbou osobně navštěvovala a podávala informace o postupné realizaci stavby. Pokud někdo informace chce, není nic jednoduššího než zavolat na můj telefon, který zcela určitě znáte a je dostupný všem na webu obce. Mimo to nejméně dvakrát v týdnu se na stavbě, tedy i před Vaším domem, pohybujeme na kontrolních dnech s technickým dozorem a pokud byste měly zájem o informace, určitě byste je dostaly.


 • 22. 10. 2015 9:33
  Chudějová
  Fitko

  Dobrý den, jsem v Ledčicích nová. Zajímalo by mě kam chodíte v okolí cvičit.
  Děkuji moc,
  Chudějová


 • 26. 10. 2015 10:44
  občan Ledčic
  občan Ledčic

  Já opravdu zírám, co za idioty se sem nastěhovalo cestou na Cikánku, když tady tak pročítám tuto diskusi ohledně budování chodníků, asi by bylo lepší vám tam nas...!


 • 27. 10. 2015 18:39
  též občan Ledčic
  Re: občan Ledčic

  Občane, jsi hulvát a primitiv. Zřejmě si vozíš zadek v autě a o obci víš prd!!!!


 • 18. 11. 2015 10:29
  turista Pavel
  Procházka vesnicí

  Tak zase jedna listopadová sobota byla krásně prosluněná, přímo vyzývající k procházce. A tak jsem se vypravil do vaší vesnice, o které píšete, že je nádherná. Už vstup "za ceduli LEDČICE" - no fuj!! Z komínů i v tuto krásnou sobotu se valily černé dýmy a kolem dokola nesnesitelný kouřový smrad. Říkal jsem si, to bude dobré, až vesnici projdu. Ale mýlil jsem se, opět i na konci vesnice komíny dýmaly černý kouř a opět náš známý kouřový smrad. Utíkal jsem raději z vesnice pryč, co nejdál - prostě to nešlo se v obci zdržet ani na chvíli.
  Lidi, uvědomte si, že v obci nebydlíte sami. Chováte se jako sobci a zabedněnci s IQ 50, otravujete, omezujete a nasíráte ostatní spolubydlící, kteří chtěli třeba chvilku ještě posedět na svých zahrádkách. Zamyslete se nad sebou!! Dnes jsou i jiné, ekologičtější, možnosti vytápění domků. Místo dvou a více auťáků na dvoře raději pořádný ekologický (plynový nebo elektrický) kotel.
  A paní soutěživé starostce (stále něco přihlašuje) doporučuji nepřihlašovat obec do žádné soutěže. Prohrála by to na celé čáře!


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů