Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 21. 4. 2006 14:57
  Jana Živná
  Dětské hřiště

  Za několik maminek malých dětí včetně mne se ptám zda obec plánuje zřízení dětského hřiště, které bude vhodné pro děti od 1 roku (oplocené bez větších teréních překážek). Po dohodě jsem ochotná zasponzorovat vybavení hřiště. Předem děkuji za odpověď. Jana Živná


 • 5. 5. 2006 7:24
  Obec Ledčice - Michovská Jiřina
  Dětské hřiště

  Vážená paní Živná,
  omlouvám se, že na Váš příspěvek reaguji o něco později, ale v minulém týdnu jsem nebyla přítomna z důvodu dovolené.Konkrétní projekt dětského hřiště v současné době připravujeme a jeho umístění plánujeme v blízkosti stávajícího multifunkčního hřiště před ZŠ. Zda bude již v letošním roce dokončeno nemohu slíbit, vše je otázkou peněz, které budeme moci na tuto akci použít.Samozřejmě, že Vaší iniciativu vítáme a na konkrétní pomoci se určitě domluvíme.

  Předem Vám děkujeme


 • 11. 5. 2006 19:21
  Jana Živná
  Máje

  Předem chci poděkovat za potěšující zprávu ohledně dětského hřiště. Měla bych ještě jeden dotaz na staročeské Máje. Zda budou, případně kdy a s jakým programem. Předem děkuji za odpověď.


 • 20. 5. 2006 14:16
  Obec Ledčice - Jiřina Michovská
  Máje

  Staročeské máje se uskuteční v sobotu 27.5.2006.
  Průvod obcí - sraz účastníků na návsi a zahájení průvodu v 15.00 hod., v doprovodu hudby, pana Krušiny. Taneční zábava na hřišti před budovu ZŠ od 20.00 hod.,k tanci a poslechu hraje Salbend.


 • 7. 7. 2006 14:12
  pajci
  LOL

  vubec ale vubec se tady nic nedeje..strasna inactivita :X


 • 12. 7. 2006 21:04
  Loužecká Ivana-obec Hořín
  pochvala

  Pokud má někdo pocit, že se v Ledčicích nic neděje, měl by se podívat do jiných obcí. Já samozřejmě chválím ledčický obecní web a ze všeho nejvíc chválím takový vynález, jako je fungující diskuzní fórum. Nezbývá mi než závidět. Je fantastické, na jaké úrovni lze rozšířit komunikaci s lidmi a mezi lidmi. Komu se zdá, že je v Ledčicích něco špatně, ať se poinformuje třeba o obci Hořín. :o)) Závidím Ledčičákům jejich starostku!


 • 13. 7. 2006 9:42
  K.Bížová
  hezké

  Povedené fotečky z dovolené v Chorvatsku.Vypadáte na nich všichni moc spokojeně a tak doufám,že se vám dovolená vyvedla,počasí nezklamalo a užívali jste si plnými doušky.

  Souhlasím s paní Loužeckou,myslím si,že diskuse funguje tak,jak má,na otázky bylo vždy věcně odpovězeno a pokud chce dotyčný nalézt pobavení,k tomu mu poslouží úplně jiné chaty,ne?! :-)


 • 19. 7. 2006 11:55
  Jiří Sirový
  Ledčické novinky

  Kdy bude na ledčických stránkách zveřejněno poslední vydání?Předem děkuji za odpověď.


 • 20. 7. 2006 13:33
  Obec Ledčice-Jiřina Michovská - Moderátor
  Odpověď na příspěvky ( Ledčické novinky, Hezk

  Děkujeme za názory uveřejněné v této rubrice. Jsme rádi, že někteří občané, stejně jako my, chápou, co je a co není příspěvkem diskusního fóra.
  Dále děkujeme za připomínku panu Sirovému.Ledčické novinky by v elektronické podobě byly v měsíci vydání, tedy v červenci, uveřejněny v odkazu Obec/Ledčický zpravodaj a nyní je také uvádíme zároveň i v Kalendáriu.


 • 23. 8. 2006 12:14
  Kateřina Michovská
  Blahopřání

  Blahopřeji, za skvělé umístění v soutěži "Vesnice roku 2006",a do budoucna přeji mnoho dalších ocenění.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů