Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Inzerce

Inzerce

Podmínky inzerce

1) Provozovatel si vyhrazuje právo inzerci kdykoli přerušit či ukončit, vyřadit inzerát ze systému a to zejména z důvodu porušení některého ustanovení těchto Podmínek.Při opakovaném porušení mohou být údaje inzerenta blokovány pro další inzerci.
2) Provozovatel nepřebírá odpovědnost za pravdivost inzerovaných údajů a ani neručí za to, zda prodejce je oprávněn zboží prodat nebo nabídnout.
3) Provozovatel si vyhrazuje právo smazat inzeráty, které obsahují hanlivý, urážlivý, nepravdivý nebo zavádějící obsah, nabídky/poptávky nepřinášející žádný účel, nebo ty, které jsou zbytečné, po sobě nebo opakovaně vloženy.
4) Inzerent neporuší platné zákony České republiky a slušné mravy.
5) Zboží nebo služby budou popsány vhodným, stručným a pravdivým způsobem. Uvedení ceny není podmínkou, ale doporučujeme.
6) Jméno a kontaktní informace inzerenta budou pravdivé

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 18. 8. 2012 23:26
  Karel Sobel
  Přepis 8mm filmů standart a super.

  Přepisy provádím do 3 týdnu. U cívek si lze zvolit pořadí, každou cívku uvedu titulkem (datum, místo, název). Většina filmů, zvláště 8mm, je němá. Tyto filmy je možné doplnit vhodným hudebním doprovodem – neutrální zvukovou kulisou, při které se pak lépe filmy sledují. Filmový materiál se před zpracováním zfunkční tak, aby mohl být přepsán v co nejlepší kvalitě. To znamená, že se podle potřeby zkontroluje, vyčistí, přetočí, dolepí, hluchá a nečitelná místa se vystřihnou. Takto připravený film se přepíše v digitální kvalitě – nejčastěji na disk DVD video. Na jedno DVD se v dobré kvalitě vejde do 2hodin záznamu, při větší délce doporučujeme filmy rozdělit na více disků. Podle počtu filmů se vytvoří přehledné menu – kde se zobrazí všechny cívky. Filmy je pak možné pouštět v libovolném pořadí. A jaká je výsledná kvalita přepsaných filmů? Samozřejmě především záleží na kvalitě originálu. Ze špatného filmu se perfektní výsledek nedá očekávat, když i tady lze mnohé vylepšit. V případě digitálního záznamu lze video bez ztráty kvality počítačově upravit - optimalizovat rychlost, opatřit přesným střihem, titulky, přechody, efekty, atd.
  Cenu lze odhadnout +-. U filmů 8 mm a plných cívek o průměru cívky:
  7 cm - (4 až 5 minut), 13 cm - (14 - 16 minut), 18 cm - (30 - 33 minut).
  1.Cena přepisu 8 mm filmu je 10 Kč až 15Kč 1min.Podlé kvality filmu a jeho opotřebení a čistění.
  2.Nosič DVD 10 Kč
  3.Poštovné dle tarifu pošt.
  Další informace na:sobelkarel@centrum.cz Tel:605951563


 • 29. 4. 2013 21:38
  myfilm
  Převod 8mm filmu, kazety, VHS na DVD - www.my

  MYFilm digitalizace, převod, přepis 16mm, 8mm filmu, kazety z kamery, videokazety VHS, magnetofonové pásky, audiokazety, mikrokazety, gramofonové desky, skenování diapozitivu, kinofilmu, negativu, svitkového filmu, fotografie na CD, DVD. Prodej gumiček (řemínků) do projektoru Meos, MeosDuo, Meolux 1, Meolux 2.


 • 3. 9. 2013 20:07
  Jan Novotný
  prodám benzínovou sekačku

  prodám 4takt. sekačku Briggs & Stratton LS45 s pojezdem, šířka záběru 45 cm, po celkové opravě, cena 3000 Kč. Novotný 603436918


 • 17. 12. 2013 19:52
  Helga Mikulčíková
  Daruji štěně hodným lidem

  je to kříženec yorkšírky a jezevčíka,fenka,dvakrát očkovaná a odčervená nar.30.09.2013,tel.604382785


 • 28. 1. 2014 8:59
  Makia Mana Garden - Moderátor
  Prodej sazenic i osiva v Ledčiích

  Makia Mana Garden, Ledčice
  Nabízíme sazenice i osiva semena bylinek, starých odrůd rajčat, cuket, fazolí, špenátu a dalších jako ačokča, okra - jedlý ibišek, jakon (yacon), oca, papalo, peruánská mochyně, stévie, mexická mochyně, kotvičník zemní, aksamitník mexický, amarant listový, a další neobvyklé a oblíbené rostliny. Divoké a možná zapomenuté byliny jako řepík lékařský, třezalka tečkovaná, sporýš lékařský - verbena, černohlávek obecný a spoustu dalších květin na zahrady i balkony.
  Průběžně rozšiřujeme naši nabídku...
  90 % nabídky našeho e-shopu je z vlastní produkce.
  Prodáváme sazenice, které dobře známe, a které se nám osvědčily.
  Prodej skleníky Volya - skleníky z polykarbonátu, které mají ideální tvar,
  vynikající termoizolační vlastnosti, dostatečnou výšku pro komfortní pohyb,
  dostatek místa i pro police.
  Navštivte nás na e-shopu na http: www.zahrada-sazenice.cz
  e-mail: info@zahrada-sazenice.cz
  tel. 774 606 671
  tel. 602 680 233


 • 9. 2. 2014 14:55
  Petr Holíček
  Kdo mi ostříhá ovocné stromy celkem 9 ks

  Jarní řez. Jsem po nemoci, děkuji za to i když se někdo ozve.
  Odměna.


 • 11. 2. 2014 8:24
  Martin Horňák
  Odpověď pro pan Holíček Petr

  Dobrý den,
  ovocné stromy stříhám/řežu za 250Kč/h a do Ledčic se chystám ve středu 12.2.2014 a v následující neděli. Jestli máte zájem napište na můj email + prosím popis kolik čeho máte a jak staré cca.


 • 19. 8. 2020 15:01
  alexander castro
  My investment experience with bitcoins.

  Bitcoin Crypto Investment
  There is no doubt that bitcoin is a trend today and there is a lot of success in the business world, because people prefer to save money in their wallets than in banks, last summer I lost about $ 54,000 due to the fall in the price of bitcoins. A colleague at work who knew my suffering in the field of bitcoin savings led me (aulakhkrupinder@gmail.com   ) where I can store and invest my bitcoins with more than 100% profit margin. At first I was skeptical, so I decided to try it for just $ 500. I was amazed after 12 hours I made another $1,500 and was able to make an immediate withdrawal and since then I have invested and made more money. Investing bitcoins with aulakhkrupinder@gmail.com   changed my life when I made more than $ 176,000. You can contact :aulakhkrupinder@gmail.com  to Enjoy endless possibilities.


 • 11. 2. 2014 8:25
  Martin Horňák
  Odpověď pro pan Holíček Petr

  email není vidět, takže vložím sem:"info@peceokrajinu.cz"


 • 4. 6. 2014 15:33
  Farma Krabčice
  Dlouhodobé pronájmy orné půdy a luk

  Dobrý den,
  rádi bychom Vás oslovili s nabídkou možnosti pronájmu orné půdy.

  Pro naši farmu hledáme dlouhodobé pronájmy orné půdy v katastrální území Roudnice na Labem, Chvalín, Nové Dvory, Rohatce, Krabčice, Rovné, Vesce, Ctiněves, Bechlín, Libkovice, Vražkov, Stražkov, Kleneč, Ledčice, Černouček, Mnetěš, Stražkov, Předonín, Horní Beřkovice, Libkovice, Kostomlaty, Cítov, Račiněves a v dalších lokalitách.

  Cena pronájmu za hektar / rok 3100 Kč + daň z nemovitosti.
  Případné právní úkony spojené s pronájmem vyřídíme za vás zdarma!!!
  V případě větších celků nabízíme individulální podmínky projednané při osobním jednání.

  Neváhejte nás kontaktovat na telefonu 737 778 386, e-mail: pronajmy@farmakrabcice.cz
  S přáním hezkého dne
  Zdeněk Beran a Pavel Medáček
  Farma Krabčice
  Včelí farma Krabčice


 • 13. 6. 2014 14:44
  Procházková
  Ztratil se kocourek na Skalce

  Od 10.6.2014 postrádáme ročního kocourka, menšího až středního vzrůstu, bílé bříško, tmavě mouratá záda, za hlavou má bílý proužek, který vypadá jako obojek. Občas kulhal na zadní nohu, jinak zdravý, očkovaný.
  Odměna nálezci. Kdyby ho někdo zahlédl, prosím o info na tel. 737772544. Slyší na Proužek, Prouží, čičí. Děkuji.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů