Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 15. 4. 2009 7:21
  Justová
  Zápis do mateřské školy

  Dobrý den,
  informace o zápisu do naší mateřské školy najdete na internetových stránkách
  www.ledcice.cz - Školství - Internetové stránky školy - Okénko do školky,
  dále na www.ledcickamaterinka.estranky.cz/ a na informativní nástěnce v místním obchodě.
  Za MŠ Justová Milena.


 • 6. 4. 2009 14:17
  A. Blahoutová
  zápis do školky

  Dobrý den,
  ráda bych se zeptala, kdy proběhne zápis do místní mateřské školky? Informaci jsem zatím nikde nenašla.
  Jelikož jsem seznámena s velmi malým počtem příjmaných děti a mám velký zájem umístit svou starší dceru, nerada bych zápis propásla, nebo se o něm dozvěděla na poslední chvíli.
  Díky za info,
  Alžběta Blahoutová


 • 2. 3. 2009 21:35
  Petr Bušil
  TJ Sokol Ledčice ( žáci )

  info pro všechny sportuchtivé fotbalisty i fotbalistky : První trénink začíná 13.3.2009. v 17.00 hod. Přijdte v hojném počtu! Sraz je na hřišti na Cikánce. Chutˇ,udělat něco pro sebe a sportovní obuv s sebou. P.S. Přijd´te všichni,kdo "chce hrát fotbal" a vydrží chodit bez nesmyslných výmluv až do konce sezóny.To je cca.6-7 zápasů,není to zas tak časově náročné vydržet. S pozdravem Petr Bušil.


 • 6. 2. 2009 16:34
  martin goldamer
  tj sokol lecice

  chtel bych se zeptat jak to bude s tymem jestli vubec zacnem hrat a jestli budou treninky


 • 21. 11. 2008 15:50
  Tomášková Ivana
  Nejen cedule na naučné stezce

  V naší obci je asi malé procento lidí, kteří mají velmi hluboko do kapsy, nebo jsou rozumu natolik mdlého, že musí zcizit a nebo jen poničit květinovou výzdobu za oknem našeho domu!!! Nejde o těch pár korun, které jsem dala za materiál, ale spíš mě mrzí, že si nikdo neváží práce a snahy trochu zvelebit a zpříjemnit pohled na dům u hlavní příjezdové cesty do obce! Takže ten ostnatý drát by se dal použít i na jiná místa:-)


 • 21. 11. 2008 10:18
  Obec Ledčice, Jiřina Michovská - Moderátor
  Naučná stezka

  Milá Veroniko, ty sama i tvůj příspěvek jsi důkazem, že se všichni (ať děti, mládež či dospělí) nemají házet do jednoho pytle. Tvůj zájem, názor i uznání mě velmi těší. I z tvých postřehů je zřejmé, že ne každý si dokáže vážit hodnot kolem sebe. Ostnatý drát to ale nespraví. Musíme si spíše úplně všichni všímat všeho, co přesahuje hranice slušného soužití. A oznámit ty, kteří ničí. Jen následuje-li za zlým činem trest, teprve tehdy může postupně dojít ke zlepšení. Bohužel, je to tak.
  Co se klubovny týče sdílím tvůj názor. Klubovnu ano (ostatně to jsme se dohodli na společné schůzce s mládeží), ale s nějakým cílem a odpovědností. Jinak to dopadne tak, jako při předcházejících „pokusech“.


 • 15. 11. 2008 20:05
  Markéta Hušková
  naučná stezka

  Dobrý den....jestli si o nás myslíte že sme tu ceduli zničili my tak to neni pravda.My tam vůbec nechodíme.Mohl to udělat kdokoliv,proč svádíte všechno jen na nás?


 • 6. 10. 2008 12:24
  Veronika Šourková

  Hezký den,už několikrát jsem Vám chtěla pochválit ceduli na naučné stezce...i sezení je moc fajn,každý den tam chodím se psem.Nádherný výhled....a ejhle nová tabule s mapou je poškrábaná,to by mě zajímalo komu tam tak moc překáží....opravdu by děti chtěly klubovnu?Asi nikdo z dospělích by nepoškrábal fotku naší školy!Docela síla.Asi by to chtělo ostnatý drát kolem dokola.


 • 3. 10. 2008 8:49
  Jiřina Michovská,Obec Ledčice - Moderátor
  Opoždění

  Vážená paní Holíková,
  v minulém roce 3.října, kdy jste doplácela poplatek za odvoz komunálního odpadu za rok 2007 (mimo jiné splatný k 1.3. v roce) jste nás seznámila s tím, že se pravděpodobně do měsíce budete stěhovat a zda máte předmětný poplatek hradit do konce roku. Byla Vám poskytnuta informace, že ohledně případného přeplatku, který vzniká až odhlášením poplatníka z místa trvalého pobytu, se vrací na základě žádosti.
  Dle místní vyhlášky se poplatek vrací na základě žádosti, kterou jsme od Vás neobdrželi. Vyhláška také stanoví, že přeplatek se vrací v případě, že jeho částka je vyšší než 50,- Kč. Ve Vašem případě přeplatek činí 67,- Kč na dospělou osobu a 50,- Kč na dítě. Bude Vám vrácen přeplatek celkem ve výši 134,-Kč. Sdělte nám, jakou formou chcete přeplatek zaslat, zda poštovní poukázkou, nebo převést na účet.


 • 30. 9. 2008 12:19
  Eliška Holíková
  opoždění

  Dobrý den paní starostko,ráda bych se zeptala kdy obdržím přeplatek za popelnice za rok 2007.odstěhovali jsme se už skoro před rokem a Vy jste přislíbila,že vše srovnáte a přeplatek pošlete pokud tak učiníte pošlete to na adresu:Eliška Holíková, Česká 755/69, Most 43401
  Děkuji


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů