Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejstaršího
1 9 18 24 26 Starší
 • 13. 4. 2006 9:50
  archiv

  Re: Rác Dušan [Ledčičák]
  18.1.2006 13:07
  Už sem myslel, že se nikdo neozve, ale potrefená husa se vždy ozve, že? Jediné co mě vadilo na dotazích bylo to jak arogantně byli napsané!!! Jde to napsat i normálně! A k mým podpisům: Nepodepisuju se protože máme přece demokracii už sedmnáct let. Hezký den přeji!

  Re: Poděkování [Rác Dušan]
  17.1.2006 14:30
  Milý Ledčičáku,
  já jsem nikoho nekritizoval,ale položil jsem jen otázku na kterou mi bylo odpovězeno. Pro mě je spíš zabedněnost a ubohost to,že se po 17 letech demokracie bojíš pod svůj názor podepsat. Co je ubohé na tom ,že se někdo zeptá,proč si má rozbít hubu na ledovce? Starostka dostatečně odpověděla a je to ok. Nikdo tady práci úřadu zatím nehaní! Tak pořádně čti a pokus se příště podepsat (neboj,nic se Ti nestane) Nazdar

  Poděkování [Ledčičák]
  16.1.2006 11:26
  Předem této zprávy, bych chtěl poděkovat všem zaměstnancům Obecního úřadu a především paní starostce za svělé počínání v roce 2005 a přeji stejně úspěšný rok 2006. Co¨mě však zaráží je zabedněnost některých občanů Ledčic, po tom co jsem si přečetl tuto diskuzi typu "UBOHOST", "AKTUALITY" a "POSIP CEST A SILNIC", člověk by musel být slepý, aby si nevšiml co se za poslední dobu v obci udělalo za kus práce a myslím, že ubohost je spíše to co sem někteří napsali.Přeji hezký den a děkuji za možnost se vyjádřit.


 • 13. 4. 2006 9:49
  archiv

  Aktuality - odpověď [Obec Ledčice , Jiřina Michovská]
  13.1.2006 14:02
  Jsem potěšena Vaším zájmem o webové stránky obce Ledčice,a že Vám věci týkající se naší obce nejsou lhostejné. Pokud pravidleně navštěvujete naše stránky, jistě jste nepřehlédl, že se průběžně upravují. Přiznávám, že některé články jsou zastaralé, ale byly přetaženy z původních a to jen proto, aby nové nezůstaly bez textů. Naopak některé informace a údaje zůstanou stejné a jen proto, že jsou stálé a nemění se . Jiné z hlediska legislativy prostě změnit ani nemůžeme. Co se týká připomínky o účelnějším vynaložení finančních prostředků musím říci ,že jsme měli dvě volby a to:
  1)Zadat celkové vypracování a údržbu webových stránek odborné firmě, které bychom také patřičně zapalatili.
  2)Spravovat webové stránky sami v době svého volna a bez nároků na honorář.
  Zvoli jsme variantu č.2.
  Ještě bych chtěla podotknout, že nové stránky jsou v provozu od 1.12.2005 a na jejich průběžnou opravu nám po každodenní práci zbývá jen málo času.

  Aktuality [Rác Dušan]
  12.1.2006 14:51
  Dobrý den,
  stránky jsou opravdu o mnoho lepší než předešlé.
  Musím si ale položit otázku,zda jsou k něčemu užitečné.Změnil se desing,ale obsah ne!!! Články a zprávy jsou staré snad dva roky. To se od té doby nic v obci nepřihodilo? To můžete vynaložené prostředky využít na něco užitečnějšího. Přeji hezký den

  Posip cest a silnic - odpověď [O bec Lecice, Jiřina Michovská]
  11.1.2006 12:26
  Posyp a čištění chodníků upravuje v naší obci Vyhláška obce Ledčice č.4/2000 o zajištění schůdnosti a sjizdnosti místních komunikací, kterou najdete na www.lecice.cz, v menu Obecní úřad/vyhlášky.Pokud Vaše připomínka byla oprávněná a v souladu s vyhláškou, měl jste kontaktovat pracovníka OÚ , který by učinil nápravu.
  Za svou osobu mohu říci, že jsem osobně komunikace kontrolovala a zajištovala, aby i v době svátků byl včas z komunikací odhrnut sníh. Ovšem samozřejmě je možné , že některé nedostatky byly přehlédnuty a za to se omlouváme.Uvítáme , když nás včas na oprávněné nedostatky upozorníte.


 • 13. 4. 2006 9:48
  archiv

  Ubohost [Obec Ledčice,Jiřina Michovská]
  9.1.2006 10:33
  Především mi připadá "ubohé", že se pisatel nedokázal podepsat.
  Jestliže se tato událost stala vinou obce, proč poškozená osoba nás dosud nekontaktovala za účelem dalšího řešení?
  Zároveň upozorňujeme, že je to první a poslední anonym, na který reagujeme.

  Ubohost [power.online]
  2.1.2006 19:09
  Příde mi divné že de starší pani na nakup a zpátky se vrací se zlomenou panví.(Kde upadla?No přeci u zastavky když se rozlížela jestli nejede auto).Myslim si že by bylo dobré posypat cesty aspon tim pískem.Nebo se to začne sypat až nekoho přejedou?Nebo to mame po večerech delat my?

  Posip cest a silnic [Zaruba Vilem]
  2.1.2006 12:35
  Z jakeho duvodu se silnice a cesty v zime nesypou piskem me pripada ze tady auta vubec nejezdi napriklad vedle bytovek se nesype vubec.


1 9 18 24 26 Starší

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů