Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 14. 5. 2011 14:39
  Marcela Polmová
  Soutěž

  Také si nemyslím, že by se o propagaci soutěže vyhlášené knihovnou měla více zasloužit škola. Také netuším, jestli o to škola vůbec byla požádána a nutit kohokoli k čemukoli přece nikam nevede. A v soutěži byly vyhlášeny 2 kategorie a kdo měl propagovat soutěž mezi těmi náctiletými? Možná, že rodiče nebo prarodiče nebo tety a strýcové....Prostě nikdo soutěž nepropagoval, zúčastnily se pouze 3 obrázky a pravidla jsou daná, takže příště už ani propagace nepomůže a soutěže se sami nějak ztratí, nebude žádný zájem. Děkuji paní starostce za odpověď, že pravidla nelze měnit.


 • 14. 5. 2011 11:14
  Ivana Šindelářová
  Soutěž

  Pokud mohu hovořit za sebe, tak já jsem se dětí ve školní družině ptala, zda vědí o výtvarné soutěži, kterou vyhlásila obec a ony o ní věděly, ale zájem kreslit neprojevily, protože v tu dobu, kdy jste soutěž vyhlásili, jsem s dětmi malovala do sedmi soutěží a většina obrázků nebyla dokončena. Do třech soutěží jsem posílala kresby teprve včera. Myslím si, že doposud se naše škola snažila vyjít obci vstříc (pokud to bylo i přáním rodičů našich žáků) a moc mě mrzí, že přetrvává u některých opačný názor.


 • 14. 5. 2011 9:53
  Martina Sypecká
  Soutěž

  Dobrý den.
  Velice mě mrzí a bere sílu do další práce, když je viníkem za neúspěchy v akcích obce označována právě škola. Nemyslím si, že se škola málo zapojuje do soutěží a propagace obce. Naši žáci se zúčastnili a stále účastní mnoha výtvarných i jiných soutěží a jsou velice úspěšní. Jejich výběr je dobrovolný.


 • 13. 5. 2011 8:57
  Jiřina Michovská
  Soutěž

  Vážená paní Polmová,
  Nám je také líto, že se přihlásily jen tři děti. Nemyslím si, že by se o soutěži nevědělo. Byla uveřejněna v Ledčických novinkách, které doručujeme do každé domácnosti. Domnívám se, že o její propagaci mezi dětmi se více mohla zasloužit naše škola. Pravidla byla dopředu zveřejněna a nelze je měnit v průběhu soutěže.


 • 6. 5. 2011 17:41
  Marcela Polmová
  Soutěž

  Dobrý den. Líbil se mi nápad zapojit děti do soutěže o nejhezčí obrázek naší vesnice. Většina dětí o soutěži nevěděla nebo neměla zájem se zúčastnit, a proto mě hodně překvapilo, že i mezi jedinými třemi obrázky chcete vybírat ten nejhezčí. Myslím, že všichni si zaslouží stejnou odměnu...i kdyby to měla být jen pochvala nebo lízátko. Není sice ostuda skončit 2. nebo 3., ale když jsou pouze 3, určitě je to bude hodně mrzet. Nedalo by se to vyřešit jiným způsobem? Polmová


 • 29. 12. 2010 19:43
  Dana Holubová
  můj názor

  ráda bych i já připojila svoje mnozí si naší rodinu jistě pamatujete když jsme s váma žili ale za těch 10let co jsme pryč se Ledčice změnily vy si to ani neuvědomujete ale návštěvník jako já to vidí jde to stále k lepšímu a moc vám to přeji to vaše krásné hřiště to je bomba i naši vnuci ho otestovali přeji vám hodně užasných nápadů a do Ledčic se vracím ráda Dana Holubová s rodinnou


 • 29. 12. 2010 8:48
  Petr Holíček
  KANALIZACE A JEJÍ VYÚSTĚNÍ

  Tato záležitost se opakuje již hodně dlouho, splašky odtékají do potoka. Od 23.12.2010 do dnes to je 29.12.2010 neustále přepadem odtékají splašky do potoka.V potoce jsou výkaly včetně papírů, nevím zda to někoho zajímá, že se to neřeší. Myslím, že tento stav budu nucen dokumentovat a žádat nápravu na hygienicích a odboru životního mprostředí.
  S pozdravem
  Petr Holíček
  Ledčice 70


 • 9. 12. 2010 20:53
  Petr Mrázek s rodinou
  Napadité hřiště pro ratolesti, jen tak dál

  Jsme z Prahy a při cestě z hory Říp jsme se vraceli přes vaši obec a při projíždění obcí nás zaujalo parádní hřiště, super prolézačky. Já ani můj pětiletý syn jsme prostě neodolali a jak se říká "museli jsme to mít :-) ". Kluk se tam parádně vyřádil a my tak skvěle zakončili už tak úžasný den. Děkujeme, máte velice povedené hřiště.


 • 3. 12. 2010 21:12
  Jaroslav Mencl
  Protahování zasněžených cest

  Dotaz na paní starostku: Proč při protahování zasněžených cest není protažena cesta až k našemu domu č.p.6? Protah končí u č.p.7. Trávíme tu hodně času a platíme daně jako ostatní.

  Vážení, odstraňte prosím, můj dotaz ohledně protahování zasněžených cest, který jsem poslal do diskuzního fóra na Vašem webu. Je to již vyřízeno telefonicky. Děkuji.
  S pozdravem Jaroslav Mencl


 • 24. 10. 2010 18:45
  Martina Marešová
  Dík

  Chci poděkovat panu Chaloupkovi, za jeho rychlé a nelhostejné chování. Dnes na dětském hřišti spadl můj syn z lanovky ,pád byl ošklivý a tak pan Chaloupka poskytl první pomoc a zavolal záchranou službu . Vše dopadlo dobře,kluk je celý.Děkuji Martina Marešová


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů