Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 8. 2013 6:46
  nezmar
  omluva

  p.Budkovi i cele radě se velmi omlouváme za špatný a nepovedený for již se to nebude opakovat velmi toho litujem


 • 15. 8. 2013 14:52
  Jiřina Michovská, starostka - Moderátor
  Odezva

  Vážení spoluobčané,
  zvažovali jsme, zda e-mail ze dne 31.7.2013 z naší stránky vymazat či nikoliv. Nakonec jsme se rozhodli jej ponechat jako odstrašující příklad. Domnívali jsme se, že zavedením diskusního fóra na webu obce přispějeme k navázání kontaktů a k řešení problémů, ale v žádném případě jsme nepředpokládali, že se setkáme s pojmem kyberšikana.
  V níže uvedeném diskusním příspěvku byla zneužita zasílací elektronická adresa obce a jméno pana Milera, který není skutečným odesílatelem, nemluvě o dalším zneužití osobních údajů dotčených osob. Pátrali jsme po pravém odesílateli a zjistili IP adresu počítače, ze kterého byl příspěvek odeslán. V současné době zvažujeme, a je na zastupitelích obce, zda rozhodnou o podání trestního oznámení. Všem, kteří by snad byli v pokušení internet jakkoliv zneužít ke svým ne zrovna čistým cílům vzkazujeme, že v takovém případě budeme nuceni se obrátit na Policii ČR a podat trestní oznámení na neznámého pachatele ve smyslu paragrafu 158 Trestního řádu! Je naší povinností ochránit spoluobčany před zneužitím jejich dobrého jména.
  Než do diskuse na našem obecním webu pošlete příspěvek, přečtěte si pečlivě podmínky uveřejňování příspěvků.
  Děkujeme vám za slušnost!


 • 10. 8. 2013 22:42
  UND
  Dveře do kostela

  Dobrý den, skoro každý den chodím okolo kostela.A nelíbi jse mi rozbité dveře.A proto se ptám. On je do kostela volný přístup??Je asi zbytečné jsem psát, že se začnou ztrácet předměty na hřbitově u kostela.


 • 1. 8. 2013 14:21
  uli

  a to ještě neví jaké ma parohy


 • 31. 7. 2013 15:47
  Miler
  odhalení krádeže

  Skuste se podívat přes vrata domku č.155 naší obce,možná budete překvapeni kde všecko železo končí.Ještě aby ne,vždiť člen zastupitelstva obce s tím podniká na živnost paní Fričová a paní Tomášková.Kdyby totiž zákony nestály za nic už by Milošek dávno seděl


 • 3. 7. 2013 12:02
  FBC Kralupy n/V
  Nábor na florbal

  Dobrý den,

  rád bych Vás informoval o aktuálně probíhajícím náboru našeho florbalového klubu z nedalekých Kralup nad Vltavou. Nově přijímáme děti od ročníků 2008 a starších. V případě zájmu naleznete více informací na našich webovkách (www.fbckralupy.cz) v sekci NÁBOR.

  Jirka Cimler

  manažer FBC


 • 21. 4. 2013 8:58
  jana fryčová-ivana tomášková
  Ukradené železné sloupky

  Chceme se přidat ke stížnosti ohledně krádeží.Nám také ukradli z oplocené zahrady železné plotové sloupky a nerez zahradní kohoutek .Zřejmě zloději udělali nájezd na železo a vesele propíjejí úlovek.Přejeme hezký den i těm co kradou.


 • 27. 3. 2013 20:52
  Ledčičák
  ......

  To snad není možné, tak mladí lidé a už kradou.To je vidět kam ta mládež spěje.....


 • 27. 3. 2013 13:34
  Veronika Šourková

  Anonym(jak je v diskusi skoro běžné) ještě úžasnější!! .....přistihl HO, nebo přistihl JE.... ??? Nevím o koho se jedná,ten/ti kdo bere věci cizím-ale je to k pláči!


 • 27. 3. 2013 11:21
  ....

  už jsem sem psal a chlapcům křivdíte,já vim o koho se jedná,přistihl jsem je,možná to jsou jenom blbé pomluvy co o těch chlapcích řikáte,ale vim,že ani jeden z nich to nedělá..


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů