Česky English Deutsch Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
Novější 1 3 9 18 26
 • dnes v 12:02
  Mike Erickson
  Whitehat SEO for ledcice.cz

  Hi

  I have just took a look on your SEO for ledcice.cz for its SEO metrics and saw that your website could use an upgrade.

  We will improve your ranks organically and safely, using only state of the art AI and whitehat methods, while providing monthly reports and outstanding support.

  More info:
  https://www.digital-x-press.com/unbeatable-seo/


  Regards
  Mike Erickson

  Digital X SEO Experts


 • 20. 3. 2023 17:02
  Marketa Svarcova (botosova)
  Dotaz

  Dobrý den.Mam dotaz.Nepronajne někdo v Ledčicích kousek zeleně? jako zahrádku za starání nebo nějaky malý peníz??sháníme v teto lokalitě..měli sme dříve barák, když sem byla malá a moc se mi tam líbí a sháníme něco tady..mám 4leteho kluka a sháníme něco kam bysme mohli jezdit?? děkuji za nabídky 722692617


 • 10. 10. 2021 18:23
  Jan Martínek
  Nález zavíracího nožíku

  Dne 10.10. byl u rybníka na návsi nalezen zavírací nožík. Pokud ho postrádáte, volejte na 777 783 159.


 • 30. 3. 2021 18:41
  Michal Teply
  Kácení stromu

  Dobrý den,zajímalo by mě,proč se kácejí stromy na dětském hřišti.V létě tak byl krásný stín a teď si máme nosit slunečníky? Máte vytíženou obecní kasu a necháváme kácet stromy?? A pak výstavba chodníků?


 • 24. 5. 2021 10:03
  Kamila Hlavsová - Moderátor
  Re: Kácení stromu

  Dobrý den, pane Teplý,

  ke kácení stromů přistupujeme v rámci obnovy zeleně v intravilánu obce. Na dětském hřišti došlo k pokácení 3 vzrostlých topolů z důvodu bezpečnosti. Přibližně ve stejných místech budou vysázeny 3 nové stromy. Celou akci jsem detailně popisovala v posledním čísle Ledčických novinek. Stav všech stromů určených k pokácení posoudil odborník a je popsán a zdokumentován v projektové dokumentaci. Myslím, že bezpečnost našich dětí je na prvním místě. Stín na hřišti je navíc zachován v jiných zákoutích celého hřiště. Na projekty se vždy snažíme získat finance v rámci vypsaných dotačních titulů, stejně tak tomu je i v tomto případě. Na výstavbu chodníků rovněž plánujeme využít dotaci.


 • 21. 10. 2019 20:35
  Milan Novotný
  Hledám rodinu

  Dobrý večer
  Nevím koho oslovují,mám jen zkromný dotaz.Jmenuji se Milan Novotný v 80 letech jsem bydlel s rodiči Pavlem aEvou Novotných v bytovkách JZD,tehdy ve vedlejší bytovce bydleli Eva a Jarda Valentovi,, může mi někdo odpovědět zda tam ještě bydlí,či žijí, Děkuji předem Novotný Milan


 • 30. 7. 2019 21:40
  Tomáš Fořt
  Veřejné osvětlení

  Dobrý den,
  chtěl bych upozornit,že nesvítí lampa veřejného osvětlení u vstupu do dětského hřiště,směrem od hospody u domu č.p.247.


 • 8. 1. 2020 10:02
  Obec Ledčice
  Re: Veřejné osvětlení

  Dobrý den, porouchané nebo nefunkční veřejné osvětlení prosím hlašte na tel.číslo 315 765 513, kde bude proveden zápis pro servisní firmu, která opravy provádí jenou měsíčně. Děkujeme.


 • 12. 6. 2019 16:37
  František
  Hodiny kostel

  Dobrý den
  Již několik dní nejdou hodiny na kostele a na Tondu číslo nemám
  Fk


 • 19. 6. 2019 13:33
  Obec Ledčice, Kamila Hlavsová - Moderátor
  Re: Hodiny kostel

  Dobrý den, děkujeme za upozornění. Závadu evidujeme a zprovoznění hodin je v řešení.


 • 6. 8. 2018 9:33
  Martin Živný
  Dravý pták - útok na slepice

  Zdravím,
  Jen takové info. Dnes v ranních hodinách jsem byl svědkem útoku dravého pláka na naše slepice. Zřejmě se jednalo o jestřába podle zbarvení a velikosti nebot dravec byl větší než běžné káně. Není to také první slepice o kterou jsme v tomto roce záhadně přišli. Pokud tedy máte někdo podobnou zkušenost tak jde možná o podobný případ.


 • 28. 11. 2017 17:35
  Škarohlídová Iva
  naše zeleň

  Dobrý den, využívám možnosti psát zde své poznatky, postřehy a další události, které tyto stránky umožňují. V Ledčickém zpravodaji na titulní straně (9/2017), je zřetelně psáno, jak by občané mohli udržovat plochy a zeleň v okolí svých domovu. Jistě, ano, připouštím, jak krásný je pohled na udržovanou zeleň v naší obci. Avšak, co je bolestné, zdá se, že po opravě komunikace došlo právě k poničení zeleně. Štěrková drt zasypala i řadu vzrostlých keřů (místy i 30 cm do výšky a cca 7m dlouhý usek ) , kdo se tím bude dále zabývat a sjedná nápravu ? Chrante přeci naši zeleň a nezavírejte oči.
  Případně, kdo nechal tuto práci nedokončenou a bez úklidu.
  Děkuji za Vaše názory.
  Škarohlídova,217
  Bohužel, stranky neumožnuji vložit přílohu - foto.


 • 27. 12. 2016 13:57
  Josef Uher
  Špatná zkušenost

  Využívám této možnosti k varování zájemců o služby podnikatele pana Tomáše Knotka. U pana Knotka jsem si objednal a zaplatil ledvické uhlí ořech 1. Zcela jistě mi bylo dodáno uhlí jiné, nekvalitní - nepřiměřeně zanáší komín - musím jej 1x týdně čistit, kotel čistím 3x týdně, zakuřuji dvorečky sousedů. Na první telefonický kontakt mi přislíbil ještě ten den nápravu – do dnešního dne se tak nestalo, další domluva není možná - nebere telefon, nereaguje na e-maily.


 • 14. 1. 2017 16:51
  Kateřina Michovská
  Re: Špatná zkušenost

  Pane Uher, pokud je pravdou, co zde píšete, pak tohle nekvalitní uhlí odebíráte každým rokem po dobu nejméně sedmi let. Hustý dým, kterým zasmradíte celou ulici, je opravdu nesnesitelný i svého psa musím brát domu, protože je mi líto ho nechat venku. Tak se prosím nevymlouvejte na nekvalitní uhlí !


 • 23. 9. 2022 22:46
  charleshicks
  Test, just a test

  Hello. And Bye.


Novější 1 3 9 18 26

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů