Diskusní fórum

Na tomto místě můžete vyjádřit své připomínky, příspěvky, nápady, nabídku pomoci i kritiku.

Podmínky uvěřejňování příspěvků

Uvědomte si prosím, že internet je věc velice veřejná a Váš příspěvek si mohou přečíst lidé na celém světě. Jsou věci, které se na internetu neřeší, tak je sem, prosíme, nepište. Pokud si za svým příspěvkem stojíte, podepisujte jej svým jménem. Provozovatel webových stránek Obec Ledčice si vyhrazuje právo odstranit příspěvky vulgární a urážlivé, anonymní, věcně netýkající se obce Ledčice, obsahující skrytou reklamu nebo jinak zavádějící a neodpovídající pravidlům obecné kulturní a společenské úrovně. Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskusi využívat.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 21. 5. 2007 20:45
  Jarda
  Zábava

  Dobrý den, jednoho dne jsem navštívil www stránky ( http://www.globusband.wz.cz/ ) hudební skupiny Globus. A dočetl jsem se, že by měla být v naší obci zřejmě taneční zábava, kde by měla tato skupina vystupovat. Ale nějak jsem se z různých zdrojů dozvěděl to, že o této zábavě nikdo nic neví... Rád bych se tedy dozvěděl nějaké bližší informace, jde o datum 23.6.2007. Děkuji za odpověď.


 • 18. 5. 2007 9:19
  K.Bížová

  Dobrý den,
  když už se tady tak pěkně nakousla situace v naší škole a školce,chtěla jsem se Vás,paní starostko,zeptat,jestli by nešlo přizpůsobit provoz školky a školní družiny rodičům,kteří musejí dojíždět do zaměstnání a rozhodně nestíhají do 15:00 hod vyzvednout své děti.Kdybych neměla mojí druhou dceru tak zodpovědnou a ochotnou(ráno,než odjede autobusem do školy,tak malou odvádí do MŠ a odpoledne,když přijede 15:05 autobusem ze školy,tak ji vyzvedává a ještě se o ní do 16:15 stará,než přijedu domů z práce),tak jsem prostě "v háji" a nemám ani tu práci.Průměrná pracovní doba v okolních městech je od 7:00 do 15:30 a každý jistě chápe,že provoz školky a družiny časově nevyhovuje většině rodičů.A to samé se týká prázdnin ve školce.Není přeci v našich silách zajistit se hlídání pro naše malé děti po celé 2 měsíce letních prázdnin!!!!!Myslím si,že nejsem jediná,koho by menší úpravy potěšily.Já vím,že by to třeba znamenalo přijmout ještě jednu vychovatelku nebo uč. do MŠ,ale myslím si,že by to vedlo ke spokojenosti všech.
  Děkuji za odpověď.


 • 17. 5. 2007 10:55
  obdivovatel
  ahoj

  naschle


 • 7. 5. 2007 14:57
  Josef
  Pracovní místo

  Ještě,že to máme do Horních Beřkovic kousek.


 • 6. 5. 2007 15:35
  Martina Sirová
  13.4. David S.

  Ahoj Davide, Aleš Sirový se zpožděním děkuje:-)Dej o sobě vědět!


 • 6. 5. 2007 8:25
  Marcela Polmová

  Jste prostě lepší....


 • 5. 5. 2007 21:35
  Jiřina Michovská (Obec Ledčice)
  Marcela Polmová (5.5.2007 12:04)

  Paní Polmová,
  nemíním zde opakovat již zodpovězené dotazy a nemám k nim dále co říci. Na ty, které mi silně připomínají styl pavlačových klepen, nehodlám odpovídat už vůbec. Mohla bych odpovědět na každou Vaší otázku, nečiní mi to žádné problémy a nemám co skrývat.
  Ale ze zásady nebudu odpovídat na osobní věci mé dcery, která je plnoletá. I já bych se mohla dotázat na Vaše intimní věci, na které byste zde na webu zcela jistě nerada odpovídala, ale nehodlám se snižovat na Vaši úroveň.
  Pravdu máte pouze v tom, že mám opravdu velmi málo času, ale přesto mám v hlavě věci srovnané natolik, že vím, co chci napsat. To co napíši, je pravda. Za svými názory si stojím a nebojím se je říci nahlas přede všemi, na rozdíl od Vás. Na dotazy, na které jsem znala odpověď, jsou uveřejněny na webu a pokud budete chtít vědět ještě další informace, mohu Vám je zodpovědět v kanceláři OÚ nebo na schůzce rodičů, která proběhne v příštím týdnu a kde budou rodiče seznámeni se změnami v ZŠ. Ovšem pokud se tímto způsobem velmi dobře bavíte, tak jste si pravděpodobně spletla diskusní fórum s četováním. Najděte si jinou osobu, která bude mít stejně tolik volného času jako Vy a jistě najdete společnou řeč.
  Pokud u Vás přetrvává opravdový zájem pracovat, mohla bych se pokusit se Zastupiteli obce Ledčice projednat rozšíření Dohody s ÚP v Mělníku o jedno pracovní místo na veřejně prospěšné práce. Své rozhodnutí mi můžete osobně sdělit v příštím týdnu.
  Tuto záležitost považuji za ukončenou a nebudu se k ní již v tomto diskusním fóru vyjadřovat.


 • 5. 5. 2007 19:08
  Marcela Polmová

  ...a zřejmě hodně stoupla sledovanost ledčických stránek........:-)


 • 5. 5. 2007 19:07
  Marcela Polmová
  Závist

  Ano, možná ano...
  Pokud je to tak, pak je tou závistí a zlobou nakažená celá vesnice.......
  Pomluvy tu jsou a budou vždy a taky se říká: Na každém šprochu, pravdy trochu.
  Já si ty "pomluvy" nevymyslela...
  Je mi líto, pokud teď vypadám jako závistivá, ale je pravda, že jsem nazlobená...


 • 5. 5. 2007 17:21
  Derynková Andrea
  závist

  Právě jsewm si přečetla nové příspěvky a musím říct-lidi neblázněte!!Zde už se jedná jen o lidskou závist a zlobu.Andrea Derynková


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Česky English Deutsch Netherlands

Geoportál Misys-Web (kliknutím na obrázek se dostanete na geoportál, kde je k dispozici řada základních témat, např. ortofotomapa, topografická mapa, historická mapa, čísla popisná, katastrální mapa a mapy bývalého pozemkového katastru, ve spojení s nahlížením do katastru nemovitostí ČÚZK).

geoportal_new2.jpg 

Svoz odpadu 

Zimní svoz:
od 1.1. do 30.4. 
a od 1.11. do 31.12.
ve čtvrtek každý týden.

Letní svoz:
Od 7 5. do 31. 10. každý lichý čtvrtek, jednou za 14 dní.
Svoz probíhá cca od 6 hodin ráno.

Vyhledat v textu

7. 8. Lada

Zítra: Soběslav

 

Poslední zimní svoz komunálního odpadu 30.4. 2020
Letní svoz komunálního odpadu
- začátek 7.5. 2020
- 14.5. 2020 pauza
- 21.5. 2020 svoz a dále každý další lichý týden

  

Poplatky 2020
Platba poplatků je možná v tuto chvíli pouze převodem na č. ú. 473 266 933/0300, komunální odpad v. s. 1340 + číslo popisné, psi v. s. 1343 + číslo popisné.
Poplatek za komunální odpad dospělí / rekreanti 600 Kč, děti do 15ti let 400 Kč.
Poplatek za psa 60 Kč, za druhého a dalšího psa 120 Kč, osoby starší 65 let 30 Kč.

  

Inzerce

příspěvků: 52

Diskusní fórum

příspěvků: 277

Návštěvnost stránek

230230